Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım tez zamanda Bekliyoruz ya o yüzden tutmuyor diyorum ben beklemediğim boşverdiğim anda olacsk öyle hissediyorum 11 aydır her ay gün saymak yordu

Valla kimsenin haddine değil istersen yapmazsın istersen yaparsın. Ne salaklar tövbe yarabbi sjdjjd. Valla benim eşim doğulu. Görümcem benden iki ay sonra evlendi evlendiği gibi gebe kaldı. Onlarda öyle olduğu için de bana sorup duruyorlar ben yüksek lisans düşünüyorum diyorum kariyer hedefim var sjdk
Aman millet e bakarsak ohohooo yanmışız önemli olan huzurum mutlulugm sağlığım çocuk Allah vercekte olck napayim kısmet Allah inşallah hayırlısıyla nasip etsin saglikla tez vakitte

Kızlar bugün doktora gittim. Pko var bende. Dün ovulasyon pikti(11. Gün). Doktor olgun yumurta yok dedi 🤷🏻‍♀️ Hastaneden gelince tekrar ovulasyon yaptım düne göre silik çıktı. Çatladığı için mi göremedi acaba? Yoksa hiç yumurtlama olmadı mı? Kafamda deli sorular 🤦🏻‍♀️Neyse Gynositol başladı 2 ay kullanıp olmazsa klomene geçeriz dedi. Hormon testleri yapılacak bir de hsg çekelim dedi. Bir plana oturması beni rahatlattı açıkçası önümdeki süreci görebiliyorum en azından.
CNm yumurtan çatlasa Dr görür ve söylerdi bnde gittiğimde bu ay yumrtan çatlamış dedi muhtemelen bir iki gün oluyor dedi yani olsa ve çatlasa görürdü

Kızlar kaç saattir kk'da sorun var galiba giremedim. Ben akşam 2 saatlik idrarla erken gebelik testi yaptım. Hayalet bir silik çizgi görüyorum 15 dk da falan çıktı belki daha erken çıktı bilemiyorum anca o zaman fark edebildim. Belkide gözlerim bana oyun oynuyor bilmiyorum. Yumurtlamadan sonra 10. Çatlamadan sonra 8. gün. Filtreli filtresiz hallerini attım. miraclebeyb miraclebeyb @miresl H hifahfs @Mavilibiri Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi @ZeyElif N NastenkaAleksey iyilikperisi92 iyilikperisi92 Childdevelopment Childdevelopment @Safransari @leRonthavan @ozguss @ucge unuttuklarım varsa kusuruma bakmasınlar 🌸
Canm var gibi hafif çizgi var emin olmak için sabah kaset testte dene inşallah hayırlı haberi bekliyor olacağım

Kızlar kaç saattir kk'da sorun var galiba giremedim. Ben akşam 2 saatlik idrarla erken gebelik testi yaptım. Hayalet bir silik çizgi görüyorum 15 dk da falan çıktı belki daha erken çıktı bilemiyorum anca o zaman fark edebildim. Belkide gözlerim bana oyun oynuyor bilmiyorum. Yumurtlamadan sonra 10. Çatlamadan sonra 8. gün. Filtreli filtresiz hallerini attım. miraclebeyb miraclebeyb @miresl H hifahfs @Mavilibiri Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi @ZeyElif N NastenkaAleksey iyilikperisi92 iyilikperisi92 Childdevelopment Childdevelopment @Safransari @leRonthavan @ozguss @ucge unuttuklarım varsa kusuruma bakmasınlar 🌸
Bende giremedim bu arada😩 Bende gördüm canım 🥰 Kendini nasıl hissediyorsun peki az çok bilir insan kendisini 😊

Kız töbe cızgı var aman yarabbı kızzzzzzz

Childdevelopment Childdevelopment benide ekler misiniz ? Bat 7 haziran. 2 aydır geç yumurtlama oluyor bende. Geçen ay akıntı görmedim Yinede gün aşırı değerlendirip 19-22. gün arası durduk. bir sonraki ilişki 23. Gün oldu. Mayıs reglim 7 gün gecikmeli geldi ve takvime girdiğimde yumurtlama günüm ilişki olmayan güne denk geldi 21.güne. Bu ay da takvimin gösterdiği günlerde yumurtlama belirtim olmadı.21.gün yani bugün gögüs ağrım oldu ama yine akıntı yok. 2 aydır akıntı görmüyorum. Muhtemelen reglim bu ay da gecikecek. Bu ay ara vermiştim zaten haziranda devam edeceğim tekrar. 3 ay denedik olmadı geçen ayı saymazsak 2 ay diyebilirim hatta yumurtlamada ilişki olmadığı için. Hormon testi yaptırdım değerler normal çıktı. Vajinal ultrason ve karından ultrason ile bakıldı olumsuz birşey söylenmedi. Doktor daha yeniymiş 8 ay daha dene olmazsa rahim filmi çekeriz dedi. Sizce gün aşırı olarak mı devam etmeliyim test mi almalıyım. Testin stres yaptığını söyleyenler var geçen ay sipariş vermiştim geri iptal ettim okuyunca yazılanları ben zaten baya stresliyim o daha kötü yapar mı acaba ?

Childdevelopment Childdevelopment benide ekler misiniz ? Bat 7 haziran. 2 aydır geç yumurtlama oluyor bende. Geçen ay akıntı görmedim Yinede gün aşırı değerlendirip 19-22. gün arası durduk. bir sonraki ilişki 23. Gün oldu. Mayıs reglim 7 gün gecikmeli geldi ve takvime girdiğimde yumurtlama günüm ilişki olmayan güne denk geldi 21.güne. Bu ay da takvimin gösterdiği günlerde yumurtlama belirtim olmadı.21.gün yani bugün gögüs ağrım oldu ama yine akıntı yok. 2 aydır akıntı görmüyorum. Muhtemelen reglim bu ay da gecikecek. Bu ay ara vermiştim zaten haziranda devam edeceğim tekrar. 3 ay denedik olmadı geçen ayı saymazsak 2 ay diyebilirim hatta yumurtlamada ilişki olmadığı için. Hormon testi yaptırdım değerler normal çıktı. Vajinal ultrason ve karından ultrason ile bakıldı olumsuz birşey söylenmedi. Doktor daha yeniymiş 8 ay daha dene olmazsa rahim filmi çekeriz dedi. Sizce gün aşırı olarak mı devam etmeliyim test mi almalıyım. Testin stres yaptığını söyleyenler var geçen ay sipariş vermiştim geri iptal ettim okuyunca yazılanları ben zaten baya stresliyim o daha kötü yapar mı acaba ?
Kişiye göre değişir sitres ben ovulasyon kullanmassam sitres oluyorum çünkü yumrtlama günüm değişir hep sizinde adet tarihnz dgisiyorsa yumrtlamaya degisiyordur o şekilde yakalamak DHA koly öteki türlü denk geldim kacirdikmi daha varmı diye düşünmek daha yipratici

X