Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar burada çizgi yok değil mi sizcede
260B7D57-14E4-4DE1-8CE0-0A8DE967C897.png

Yok cnm 10 dk olmadı 5 dk ancak adet günümden 1 gün önce yaptım adet günüm ve ertesi gün çok az kanamam oldu fakat kesildi 2 günde bugün yine test yaptım negatif çıktı ama hiç öyle değil olmazdı regl dönemim çok düzenli olurdu

Kızlar bunuda erken gebelik testiyle beraber yapmıştım oglum aldı kaçtı bunu simdi buldum 😂 böyle olmuş

Eklentiler

• IMG_20220530_234612.jpg
    IMG_20220530_234612.jpg
    179,8 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_20220530_234600.jpg
    IMG_20220530_234600.jpg
    127,9 KB · Görüntüleme: 62
Yok cnm 10 dk olmadı 5 dk ancak adet günümden 1 gün önce yaptım adet günüm ve ertesi gün çok az kanamam oldu fakat kesildi 2 günde bugün yine test yaptım negatif çıktı ama hiç öyle değil olmazdı regl dönemim çok düzenli olurdu
O zaman mutlaka yenile testi yarin insallah ters bi durum yoktur adet gelmez. Cizgi var ama 🌸

Arkadaşlarrr merhaba ben de bu ay ilk kez klomen kullananlardanım bugün adet sonrası13. Günüm yumurta kontrolüne gittim doktor ortalama 20 tane yumurta var 4 tanesi 22 cm olmuş çok güzel şükür şükür dedi ay bu güzel bi şey mi olur mu dersiniz ilk klomenden:)))) 4 tane olması ihtimali daha da arttırıyor herhalde ay hadi inşallah ya :) bir de ovitrelle verdi bana yrın yap diye 36 saat sonrasında da ilişki başlayın dedi :)

Arkadaşlarrr merhaba ben de bu ay ilk kez klomen kullananlardanım bugün adet sonrası13. Günüm yumurta kontrolüne gittim doktor ortalama 20 tane yumurta var 4 tanesi 22 cm olmuş çok güzel şükür şükür dedi ay bu güzel bi şey mi olur mu dersiniz ilk klomenden:)))) 4 tane olması ihtimali daha da arttırıyor herhalde ay hadi inşallah ya :) bir de ovitrelle verdi bana yrın yap diye 36 saat sonrasında da ilişki başlayın dedi :)
Ay cm yazmısım hahshshhs mm olcak sorry gerçi bu topiktekiler zaten bilir bunu ama :)

Canım bnde femera kullandım aynı yapıda bi ilaç geçen ay kullandım sayı vermedi ama 17-21 mm arası yumurtaların gelişti bu ay kesin gözüyle bakıyorum dedi aşırı göğüslerimde ağrı oldu hiç olmazdı ama maalesef regl oldum inşallah bol bol dua et aşırı moda girme çok hüsran oluyor

Canım bnde femera kullandım aynı yapıda bi ilaç geçen ay kullandım sayı vermedi ama 17-21 mm arası yumurtaların gelişti bu ay kesin gözüyle bakıyorum dedi aşırı göğüslerimde ağrı oldu hiç olmazdı ama maalesef regl oldum inşallah bol bol dua et aşırı moda girme çok hüsran oluyor
Yaa teşekkür ederim cevabın için inşallah en tez vakitte hepimize nasip olsun.. ben aslında kendimi çok hazırlamıştım ilk aydan olacak şans gelip beni mi bulur diyordum :) ama ne bileyim insan düşünüyor istemeden onca yumurtadan biri de çıkıp tutmaz mı diye :KK43:

X