Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlardan biride beklemiyormuş şok olmuş haberi yokmuş falan diyorum nasıl oluyor 😢
evet bende anlamıyorum nasıl haberi olmadan şok oluyorlar biz çok takıyoruz sanırım 😥😥 benım adet belirilerim vardı bir kaç gün önce ama güğüslerimde yok normalde adet olcağım zaman yaşadığım hassasiyet bu ay hiç olmadı ve bugun aşırı mıde ekşimesi ve başımda sersemliğim var sankı tansiyonum düşükmüş gibi iş yerinde zorlanıyorum :110:

evet bende anlamıyorum nasıl haberi olmadan şok oluyorlar biz çok takıyoruz sanırım 😥😥 benım adet belirilerim vardı bir kaç gün önce ama güğüslerimde yok normalde adet olcağım zaman yaşadığım hassasiyet bu ay hiç olmadı ve bugun aşırı mıde ekşimesi ve başımda sersemliğim var sankı tansiyonum düşükmüş gibi iş yerinde zorlanıyorum :110:
Geçen ay o kadar emindim ki hamile olduğuma 🤦🏻‍♀️ bu ay daha rahat davranmaya çalışıyorum ihtimal vermiyorum daha doğrusu bu ay malesef. Umarım senin belirtilerin hamileliktendir

İyi bakalım sevindim senin adına. Bende adet olursan cekicem Haziranda. Peki bu ay başka bişey yapacak mısınız tedavi amaçlı çatlatma iğnesi falan. Yada bir kaç ay tedavisiz mi dedi doktor
Bundan önce 2 ay çatlatma iğnesi kullandım canim bu ay hsg çektirelim dedi doktor , o yüzden herhangi bir tedavi yok bu ay bir şey yapmadım. Doktor dedi zaten bir şey yapmıycaz bu ay sadece hsg diye. Adetin 7. Günü çektirdim işte bugün.

Vallahi çok haklısın. Ben de Haziran'da bir buçuk sene olacak evliyim. Gerçekten de çocuk düşünmüyorduk. Son iki aydır düşünüyoruz. Ama kimseye demedim çocuk düşünüyoruz diye. Zaten evlendigimizden beri hani hani dediler şimdi hepsini alistirdim çocuk düşünmedigime. Çocuk düşünüyoruz desem bu sefer bana da sürekli hani yok mu fiye sürekli sorup duracaklardi. Şimdi ne stres var ne baskı miss kimseye demedim valla anam dahil
Valla en akillisini yapmışsınız bnm tabi 7 yıl olunca henüz düşünmüyoruz deme luxsumde yk hahaha

Yahu kilo veriyorum hımmmm nasıl kilo verdin sen söyle de biz de verelim diye kapımı çaldılar düşün 🤣 çalışıyorum ee sen nerde çalışıyorsun işten ayrılıyorum niye ayrıldın işten. Çocuk için zaten yanıp tutuşuyorum her gördüklerinde eee çocuk yok mu. Yazarken bile sıkıntı girdi içime yemin ederim 🤣
Bana da yine bir kadn var her gormesinde eeee tedavi görüyon mu diorm yk abla tedavilik isim YK sdce prolaktnm yksekti onunla ilgili ilaç kllaniormr bliorlrdi ama işi başka yerlere çekip eee tedavi oluormsn çocukla ilgili yok diorm Dr kendi haline bırakın dedi :)))) valla bazen de gülesim geliyor diorm millet benle kafayı bozms dogursamda herkes rahatlasa

Sen bendem sonrasın sna daha bar hadi bakalım me olacak g

kızlar erken gebelikte çıkmayıp daha sonra pozitif çıkan var mı benim adete 3 gün var hiç bir şey çıkmadı:KK43: bugün şeffaf akıntım oldu ilişkiden bir kaç gün sonra da regl benzeri ağrılarım olmuştu ama şuan regl ağrımda yok.
Canm benm ilk gebeligimde öyleydi adetten 5 gün önce yapmaya başladım cikmadi adetim 3 gün gecikince tekrar yaptım pozitifti son iki gebeligimde adete üç gün kala pozitif cikmisti kaset testte

😂😂😂inşallah oyledir. çok merak ediyorum gunlerde geçmiyor sankı. geçen ay erkenden test yapmaya başladım çok heveslenmiştim takmıştım kafama negatif olunca çok üzülmüştüm çok bu ay o yuzden adet gunum geçene kadar beklemeyı düşünüyorum.
Ben sanırım çarşamba kan vereceğim kanın yanılma payı olmaz diye düşünüyorum

Canm benm ilk gebeligimde öyleydi adetten 5 gün önce yapmaya başladım cikmadi adetim 3 gün gecikince tekrar yaptım pozitifti son iki gebeligimde adete üç gün kala pozitif cikmisti kaset testte
Alla allla bende yapsam varsa çıkar yanı öyle mi yine de geçmeden yapmıcam test vallla 😍😂😂

Bundan önce 2 ay çatlatma iğnesi kullandım canim bu ay hsg çektirelim dedi doktor , o yüzden herhangi bir tedavi yok bu ay bir şey yapmadım. Doktor dedi zaten bir şey yapmıycaz bu ay sadece hsg diye. Adetin 7. Günü çektirdim işte bugün.
Anladım canım bende bir defa kullandım. Normalde Mayısta çekecektim parayı denklestiremedim diye çekemedim. Genelde hsg den sonra hamilelik olasılığı artıyor ama o ay da bişey yapılıyor mu diye merak ediyordum. Peki gelecek ay için bişey dedi mi olmazsa gel falan

yani adeti gördüğümüz ana kadar umudumuz var, teşekkürler. adetten sadece 5 gün önce mi yaptınız yoksa her gün 4 kala 3 kala vs deneyerek hepsinde mi olumsuz çıktı ?

Ben sanırım çarşamba kan vereceğim kanın yanılma payı olmaz diye düşünüyorum
Çarşamba benimde adet günüm geçerse bende önce test yapmayı düşünüyorum olmadı kan veririm kan testi en garantisi.. benim içimde hiç hamileymişim gibi bir his yok. inşallah isteyen herkes pozitif test sonucunu görür :KK66:

yani adeti gördüğümüz ana kadar umudumuz var, teşekkürler. adetten sadece 5 gün önce mi yaptınız yoksa her gün 4 kala 3 kala vs deneyerek hepsinde mi olumsuz çıktı ?
Adet olmadan beş gün öncesi adete kadar hergun yaptım eşim diyordu kesin var ben hissediyorum adamın içine doğmuş bizde hergun yaptık 😃adetim gecikince ikinci günü silik üçüncü günü baya belli cikti

X