Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 kere kullandım kuzum ilkinde çok belirti yaşadım ikincisinde hiç belirti yaşamadım. İkisi de negatif. O yüzden belirti arayıp strese sokma kendini

Benim ağrılar adetten önce dindiğinde adet oluyordum inşallah bu onun habercisi değildir ya bu sefer yıkılırım

Hadii yaaa erken mi yaptın acaba

Neyse kalkiyim yaprak dökümü acip camasir katliyim bugun temizlik günüm dolap icleri karismis iyice sonrada kahvalti yapar islrrime devam ederim
Ben de Müge anlı yı açtım uzanıyorum bugün kendime izin verdim iş yapmayacam kahvaltıyı eşim uyanınca yaparız artık

Ben de Müge anlı yı açtım uzanıyorum bugün kendime izin verdim iş yapmayacam kahvaltıyı eşim uyanınca yaparız artık
ev temiz ama camasir işim cok bide bizim kız cok daginik dolap iclerini cok kurcalamis yine yapmam gerek havada cok sıcak ya camasir işinde ozellikle azcik ipin ucu kacsin zor yetisiyorum.. bide kız sivil gidiyo okula her gun 3 takim degistiriyo masallahi var..biz waikiki elektirik su idaresi bide yakıtla gebelik testi parasina calisiyoz sanirim

Benim ağrılar adetten önce dindiğinde adet oluyordum inşallah bu onun habercisi değildir ya bu sefer yıkılırım
inşallah regli habercisi değildir. bana vucudum bu ay oyun oynuyor ne klasık adet belirtileri nede değişik bir belirti yok ben bu konuları bilmeden önce ilk evlendiğim zamanlar hemen cocuk oluyor diye düşünüyordummeger ne zormuş hamile kalmak

Çocuklu evin dramı Allah yardımcın olsun canım benim kız çocuğu zor valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…