2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben şöyle yaşadım olmam gereken regl günlerinde kahverengi renk ve peceteye sildikçe gelen akıntım oldu 3 4 gün sürdü
Benim de şu an tam olarak öyle. Adst günümün ertesi geldi adet oluyorum sandım ama bu sabah 4 gün bitti sadece kahverengi akıntı olarak geliyor hiç kan görmedim günlük ped kullanıyorum. Az önce gebelik testi yaptım negatif

Amiin inşaallah canim sorunsuz sağlıkla kucaklayalım yavrularımızı evet valla uyku uyku uyku en bi sevdigiiiim ama ilkokul1e giden kızım var ela ile lâle el eleee

Maşallah maşallah seninle aramızda 2 3 var sanırım doktora gittin mi sen

Uyku olayı benim de çok fena dün masa başında kapadım gözlerimi
Canım valla bendekolumu koyup 15 dk gitmisim carsamba günü gitmiştim canım ben. Keseyi gördüm 15 gün sonra gel bebek görünür sorun yoksa dedi 22 ekim beklenen gün

Reactions: kdv
Bence gebelik var gibi Birqz daha bekleyip yine yapın benim öyle oldu çünkü

İnşallah Valla bende öyle diyordum hep hamile kalırsam erken gitmiycem doktora diye 6.-7. haftada giderim diye düşünüyordum ama çok erken öğrenince bide hamile kalmak için ilaç kullandım onunla hamile kaldım kuzum birazda korktum dış gebelik falan olmasın diye o yüzden doktor gel diyor gidiyorum.

Kuzum hiç korkma her doktor diyo ilk haftalar kahverengi lekelenme olunca hemen dış gebelik şüphesi diye hemde çok ağrılı oluyomuş.. rahim kalınlığın hakkında bişey dedimi
Yok kuzum kandan belli oluyor sanırım, progesteron da iyi çıktı 17ydi. Yarın gidecem bakalım inşallah kese görünür

Herkese merhabalar. Herkese şimdiden hayırlı bir hamilelik ve doğum dilerim.
Benim 3 gün reglim gecikti, dün test yaptırdım. Sanırım geç döllenme yaşıyorum, yarın tekrar test vercem. Öğleden sonra da doktor ile randevum var. Umarım herşey yolunda gider.

Anladım kuzum hayırlısı olsun biz içimizi ferah tutalım doktorlar galiba onu herkese diyor benide çok korkuttu geçen artışı görünce iyi dış gebelik değildir ama yinede bi keseyide görelim dedi takmamaya çalışıyorum çok şükür bu günlerimize

Evet kuzum ya bana da değer yükselene kadar evet pozitiflik var ama bi bakalım diyordu. Aynen öyle tek isteğim sağlıklı olsun bebişlerimiz inşallah hayırlısıyla kucağımıza almak nasip olsun geçen ay acaba biz ne zaman evlat sahibi olucaz diye düşünürken şimdi ne zaman kalp sesini duyucaz diye gün sayıyorum çok şükür. Allahım isteyen bekleyen herkese nasip etsin hayırlı zamanda

Amiin inşaallah canim sorunsuz sağlıkla kucaklayalım yavrularımızı evet valla uyku uyku uyku en bi sevdigiiiim ama ilkokul1e giden kızım var ela ile lâle el eleee
Ooyy kiyamam Masallah Allah bagislasin kızını ve dogacak evladini. Benim oğlumda 4yasinda ee haliyle ilgilenilicek bir cocuk olunca evde dinlenmek uyumak ikinci planda kaliyor değil mi Sağlık olsun sağlıcakla gelsinlerde mühim olan o

Merhabalar. Bebeğiniz hayırlı olsun.
Ben tam olarak bu durumdayım. 19 ile dün öğrendim. Yarın gene test yaptırcam.
Umarım inşallah sizinki gibi olur benim de.

Merhaba, umarım her şey istediğin gibi olur. Güzel haberlerle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…