2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bilmiyorum kuzum bugün yine geldi umarım bebekle ilgili bi sıkıntı yoktur modum düşüyo hemen

Hayirli Cumalar kızlar
Ben aşırı iştahsızım hiç birsey yemek istemiyor canim aranizda böyle olan var mı
Ben gün içinde o çok değişiyor ya bazen çok yemek istiyorum bazen hiç abur cubur yemek istiyorum en çokta. Ama şu ana kadar hiç yemedim tuttum hep kendimi abur cubur konusunda

Ben gün içinde o çok değişiyor ya bazen çok yemek istiyorum bazen hiç abur cubur yemek istiyorum en çokta. Ama şu ana kadar hiç yemedim tuttum hep kendimi abur cubur konusunda
İstah olması normal aslinda canim hic birsey istemiyor benim mide bulantisida yok ama. İlk gebeligimde yasamamistim aksine hersey yedim Sırf aç kalmamak icin yiyorum yani

Benim sat 2 eylül canım değerlerim 88-233-509 olarak ilerledi ensonn
Benim bat 31 Ağustos sat 7 Eylül benim reglim hep 1 hafta sürer. Gram şaşmaz bu konuda. Bende pko yok ama sanırım yumurtlamam geç oldu emin de değilim. Dün 621 çıktı kan testim. Normalde 30 eylülde olmam gerekiyordu regl. 1 ayda bir oluyorum ben de. Son iki ayır 5şer gün kaydı. Birisi covid aşısıdan kaydı. Diğer de antibiyotik kullandım ondan kaydı. Büyün dengem değişti. Benim de şu an da kaç haftalık olduğunu bilmiyorum pazartesi kese görünürse söyler doktor belki

Evet evet bende de sağ tarafımda çok oluyordu ağrı doktora sordum normal dedi. Hadi inşallah kalan süreçte de hayırlı haberler alırız çarşamba günü yine çağırdı doktor yolk kesesine bakalım dedi. Çarşamba günü tam 5 haftalık olmuş olacak inşallah. 7.hafta gibide kal atışı için çağırırım sonra da bi aksilik olmazsa ayda 1 olan kontrollere gelirsin dedi. Takvimde benimde doktora gittiğim gün 4+5 görünüyordu ama ultrasonda 4 hafta dedi. Pazartesi günü güzel haberlerle gel inşallah

Mide bulantısı bende de yok şu an da sen yine de ye bir şeyler
Evet canım mutlaka yiyorum zaten Mide bulantısı herkesde olmaz ilk gebeliğimde çok yaşadım 6 haftalıkken başladı 3,5 aylık olana kadar sürdü çok berbat bir şeydi suyu dahi çıkarıyordum İnşallah bu defa olmaz

Reactions: kdv
Bende de 31 ağustos son adetim canım. 27 28 eylül beklenmeyen adet günümdü ama 21 eylül gece silik gördüm testi 23nde de kan verdim ilk 15.20 çıkmıştı fasulyem

Hayirli Cumalar kızlar
Ben aşırı iştahsızım hiç birsey yemek istemiyor canim aranizda böyle olan var mı
Merhabalar canım hayırlı cumalar olsun hepimize inşaallah bende de istek yok zoraki atıştırıyorum. Kızımda da bulantı çok çekmiştim. Bunda sabah hafif bulantı oluyor kızıma kahvaltı hazırlarken güniçinde işte uyku basıyor

Geçmiş olsun canım benim de Aynı sen gibi bir tek bulantılarım başlamadı İnşallah başlamaz da oğlum da bulantıdan yana çok çektim Her hamilelik bir olmaz derler. Bu defa sıkıntısız atlatırız inşallah sürekli uyku hali bende de var sanırım yorgun düşüyoruz

Bende de 31 ağustos son adetim canım. 27 28 eylül beklenmeyen adet günümdü ama 21 eylül gece silik gördüm testi 23nde de kan verdim ilk 15.20 çıkmıştı fasulyem
Maşallah maşallah seninle aramızda 2 3 var sanırım doktora gittin mi sen
Uyku olayı benim de çok fena dün masa başında kapadım gözlerimi

İnşâAllâh kuzum benimde hep sağ taraf ağrıyor bebişlerimiz orda galiba ondan sen üstünden atmışsın ben heyecanla bekliyorum inşallah yolk kesesini kalp atışını duyarsın canım benim insan sabredemiyor ama en iyisi 8.haftada hastaneye gitmek galiba herşey kesin olur

Geç döllenme olmuş olabilir kuzum sendede benim de hiç bir fikrim yok herşey keseye kaldı ancak o zaman öğreniriz

Doktor keseye göre söyler kuzu merak etme
Kan değerlerin nasıl. En son ne zaman baktırdın ki
Kan değerlerim güzel gayet bide ben kan sulandırıcı kullanmaya başladım doktorum zaten demişti lekelenme yapabilir korkma diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…