2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzum ozaman bezle hazır değill hala sicaktan çıkarmış olabilir ben daha başlamadım klasik tuvalete benimkide oturmak istemedi lazımlık alcam bende

Merhaba bildirim gelmiş bana da işitme testi de isteyebilir Dr bilginiz olsun bir fenomen takip ediyordum ordan biliyorum

Kuzum ozaman bezle hazır değill hala sicaktan çıkarmış olabilir ben daha başlamadım klasik tuvalete benimkide oturmak istemedi lazımlık alcam bende
Aslında çok farkında ayıcığına anlatıyor kakanı buraya yap sonra güle güle de diye herkesi tuvalete gönderiyor çişinizi yapın diye ama iş kendisine gelince oturmak istemiyor

Merhaba, alerjisiniz ne zaman geçti. Biz de 6 aylık olduk diyeti açmıyorum hâlâ. Boşu boşuna hasta oluyor biraz daha beklemekten yanayım. Sizin tam olarak kaçıncı ay da geçti

Merhaba, alerjisiniz ne zaman geçti. Biz de 6 aylık olduk diyeti açmıyorum hâlâ. Boşu boşuna hasta oluyor biraz daha beklemekten yanayım. Sizin tam olarak kaçıncı ay da geçti
Bir yaşında bitti çok şükür bizim alerjimiz. O zamana kadar ara sıra açtık diyeti ama geçmemişti en son yaşını beklemeye karar vermiştik
Sizin bebeğiniz küçük şuan belki 7den sonra deneyebilirsiniz açmayı

1 yaşına kadar hiç mi acmadiniz örneğin kek gibi fırınlanmış gıdalarda mı dokunuyordu

Ben beklemeyi düşünüyorum şu sıra çok inatçı ben hepten kriz geçiririmm 3 yasinda daha çok bilinçli oluyolar ozaman kadar kendi haline bırakıcam yada kıştan sonra
Benim de niyetim bu yazdı ama yapınca söylüyor yeni dogmus bebekle biraz zor benim de seneye kaldı galiba

Reactions: Jou
Ben beklemeyi düşünüyorum şu sıra çok inatçı ben hepten kriz geçiririmm 3 yasinda daha çok bilinçli oluyolar ozaman kadar kendi haline bırakıcam yada kıştan sonra
Kesinlikle çocukta bir veya birden fazla belirti yoksa 3 yaş önerim. Oğlum da yok mesela kuru kalkma söyleme gibi. Sadece kaka mı yaptın deyince arada kafa sallıyor bu yüzden erteliyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…