2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Belki de daha zamani gelmemistir ve cocuk bazir oldugunda kendiliginden birakir, butun umidim bu suan, insallah 5 yasina kadar surmez ama
Hahahahah annem diyo kendiliğinden bırakır falann hakkat ben çok sey etmedim gündüz hiç istemiyorum sadece uyumaya gidecekken dandini açıyorum hemen yapışıyo o ara uyuyacağını sanıyor çok emmeye başlayınca tamam annem yeter diyorum tabi biraz ağlıyo ama sallıyorum o ara böyle bitiyo bigünde ağlamasa kafam gitti artık yani
Zaten 8e kadar yemek yiyo benimki anca 1 saatte, sonra 22-23 gibi yatirmaya goturuyom artik kacta kalktigina bagli olarak, karni sis oluyo acikiyomudur bilmiyormki
Bayada geç yatıyor geç yatarken bile sabaha kadar uyuması lazimdı her bebede aynı değilki amann sal gitsin yaa
Ya verince de yemiyoki, mama icmiyo zaten, yapip denedim kc sefer yook

Sade frappe aaa hamilemisin tebrik ederim saglikla gelsin insallah bole hamilelik haberi alinca cok seviniyorum ama kendim asla cesaret edemiyorum
Teşekkür ederim deli cesaretinden lazım sana
ay sağlıkla gelsin minnok maşallah yaşları yakın olması çok güzel
kuzum ben tamamladım seriyi :)
Rabbim isteyene versin
Teşekkur ederim canım umarım dediğin gibi güzel olur yaşlarının yakın olması

Sen doğana kadar öykü 3 yaşa az kalmış olur kendi kendine oynar zaten rahatsın öyle düşunme
Kız yok ne 3 yaşı ekimin başında gösteriyo doğumu 27 aylık anca olacak babasindan fln cok kıskaniyo beni bakalim kardesine karşı nasil olacak? Gecen bi arkadaş yazmış 3 yaştan sonra her sey cok koly oluyo diye. Gercekten de hem daha akillaniyolar hem de kendi yemeklerini tuvaletlerini fln kendileri görebiliyolar.

Yapcak bi sey yok valla ya kafaya takamam şimdiden ilk bi senemiz ekstra zor gececek ama olsun atlatıriz bi şekilde. 3 yaşından sonra da kreşe veririz en kötü

Reactions: Jou
Amaann olsun kız kardeş geliyorrr

Uyumasin1 saat suruyo ztn memesiz, bi de gece de kalkiyo
Teşekkür ederim deli cesaretinden lazım sana

Teşekkur ederim canım umarım dediğin gibi güzel olur yaşlarının yakın olması
Yok yook ben cok korkuyorum, az buyusun de oyle olur insallah

evet verince de yemiyor bende çok denedim artık denemiyorum bu sefer sinirim bozuluyor

Hayırlı olsun sekerim ben yarım ayı doldurdum hala alısamadım sok etkim arada agır basıyo hele geceleri yatağa girerken ulan summer bebeyi büyüttün götünü dönüp yatma varken basa sardın yine diye kızıyorum kendime sonra da allahın gücüne gider diye tövbe ediyorum. Son 3 ayın tadını cıkar diyorum

1mrw yavrum sen nerelerdesin bak peşinden gelenler çoğaldı
Kiz kalp kalbe karsiymis bebelerimi uyuttum anca bi kahve yaptim dedim kizlara bi yazayim ozledim okadar yogun geciyorki zamanim kadir tuğra asla dur durak bilmeyen bir cocuk oldu surekli onun pesinde kosuyorum

Maşallah yaaa zaman bizlere çabuk geçiyor kocaman olmuş
Valla oyle hizli geciyor zaman . Ama benden de bi ömür gidiyor masallah bu minnoş uslu ama kadir tuğra ömrümden 20 yıl götürdü asiri harekerli enerjisi hic bitmiyor asla yalniz birakamiyorum bebisle surekli gozum ustunde bide hala konusma geriligi var 10 kelimesi anca var o yuzden cok vakit ayiriyorum konusmasi icin telefonu elime zor aliyorum buralara giremiyorum eskisi gbi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…