2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahahaha amaannn ilkine öyle ben alaraktan yaptım evdeydi yanii busefer kine ben şokumu atlatamadım eşim sabah işten geldi kahvaltı ediyoruz orda ne var dedi gösterdim sandıki almiranin şaka ediyo sonra ben başladım ağlamayaa oda şok oldu ilki bukadar tutmazken bu nasıl oldu der gibi şoka girdi

Aynenn. Kafaya takmayınca düşünmeyince olur derlerdi ya hep o hesap heralde. Oyku tüp bebekti bizim de, o kadar ovulasyon hesapla onu yap bunu yap hüsranla sonuçlansın. O yuzden kimse yumurtlama dön.de degilim bi defadan bisey olmaz demesin yani. Bi defa olsa bile o güne denk gelebiliyo her ne kadar ihtimal düşük olsa da.

Anam millet çatır çutur yapmış ikincileri gıııuuuzzzzz biz kaldık sweeeetttt olmuyor yine benim yav
Ah kuzum ya ama arkadaş yazmış ya katılıyorum bende. Birden kes artık iki yaş oldular gerek yok niye ikisini birden emzirip kendine eziyet etcen yavrum. Bide tutarlı ol sakın taviz verme çünkü taviz verince asla bırakmaz ne de olsa annem verecek o memeyi der. Bırak ağlasın krize girsin. Eşin karşıysa annene git orada bıraktır benim arkadaşım da eşinden dolayı annesine gitti orada kesti memeyi

Gözün aydın sağlıkla gelsin inşallah canım darısı sweetimle bana sweetgirlcandy

Ah yavrum ya geçmiş olsun. Sana da kuzumm migren ağrısını bilirim bişeye benzemez. Magnezyum bana iyi geldi migrenim daha hafif oluyor sanki

sağol kuzum
evet çok kötü birşey gerçekten
deneyeyim kuzum inş işe yarar
iki gün çekiyorum bazen üç gün şiddetli ağrıdan sonra hafif bir ağrı kalıyor

Yavrum olur inşallah. Bak herkesin ummadığı anda oluyor. Akışına bırak düşünme hiç
Gözün aydın sağlıkla gelsin inşallah canım darısı sweetimle bana sweetgirlcandy
Ahahaha diye diye doğurtturacan

CAnım keske dediğin gibi hepten olsa ben neler cektim bi allah biliyo bi ben görmeyen anlamaz cidden kuzum hadi bırsktı diyelim oğlanı emzirirkende gene ya istemeye başlarsa enbastan başla yanii cokkötü ağlıyo ya vicdan azabı çekiyo iste kocamm anneme hemen kolay kolayda gidemiyorum ki nese artık hep kavga ediyoruz kocamla bıktırdı beni

Son düzenleme:
Aynennn bende hic düşünmüyordum sezaryenliyim diye sadece 1.5 sene korunmadım sonra dedim sal gitsin tutcakmı sanki dedim yumurta tembel nasılsa ben diyete başlayıncada reglimde düzeldii sonra sanırım ondan ben kaldım hemen aynen dediğin gibi kimse demesin bikereden nere tutcak all tutuyo istrmiyosan her ihtimale karşı korunmak mümkün

Aa oldu mu o kadar ya zaman ne kadar hizli geciyo, saglikla gelsin insallah, valla agladiklarinda elimizden hicbse gelmiyo mecburen veriyoruz, benim de icim sizliyo aglayinca, nasi biraktircam hala bilmiyorum, saldim artik yani elimden bise gelmiyo, neyseki ilk uyurken emmiyo artik, ona sukur ama dun butun gece memedeydi yine, dis mi geliyo gaz mi oluyo bilmiyorm 2 gundur sapitti yine, emdi emdi emdi uyumadi aldim memeyi yanimda yatsn diye bagirdi bagirdi sonra tikirti geldi biyerden, korktu da sustu ama tam 1 saat döndü durdu uyuyamadi bu sefer kendim aldim memeye ben azcik kestiriyin bari diye
Ay acikiyo mu bunlar niye sabaha karsi yapisiyolar memeye, acaba uyku hafiiyo ondan mi ki?
Ah yavruum ben anliyom seni, etini kopariyolarmis gibi agliyo ya susmuyoda, neyseki ben hamile degilim senin isin daha zor Allah kolaylik versin, aslinda salmak lazim o zmn bebek de hissedip cok yapismiyo ama senin suan salmak gibi bi zamanin da yok, bakalim nasi birakcaklar cok merak ediyorum

Aynı durumdayızz dünde 3 te uyandı uyuduğu yerden ağlıyo acaba gazmı dişmi dedim nese kucağima aldım vermiyorum.ama meme elini memeye götürüyo pas vermiyorum bakalim napcak diye oksadı durdu o ara gazını verdi rahatladı sonra geriye tabi uyu uyuyabilirse uykusu kaçtı 1 saat uyumak için direndi iyice öyle uyudu anneme gitsem annemdede aynı durum yaşıycam annemde ver ver cok ağlıyo içi çıkıyo cocugun diyo ben nerde yapayim yanii bende böyle sen gibi saldım evet doğurunca zor olcak şimdi bıraktı diyelim oğlanı emzirince ya gene isterse kıskancıda var çunkü eşim bi ara bana sarildı geldi buda annecim annecim diyip bana sarildı mesela düşün yani
Ondan saldım nekadar inat edersem oda apayrıı inat ediyor benle uyurken veriyorumki gece istemesin uyuyayim diye öyle idare ediyorum ama sütüm gelmiyo inatla gelsin diye bi emiyo yanii apayrı manyak benim kız

Ben aciktığını düşünüyorum yaa yatmadan bolca birşeyler yedirmek gerekirr

ay bilmiyorum ki acıkıyorlar galiba yaaa
memeyi bırakınca rahat edersiniz diyor

Teşekkür ederim canım
Darısı sana olsun o zaman salla siviti istemiyo o
Bilinç altına işliyorum ben onun
Yavrum olur inşallah. Bak herkesin ummadığı anda oluyor. Akışına bırak düşünme hiç

Ahahaha diye diye doğurtturacan
Yok anam düşünsem de düşünmesem de olmuyor evet diye diye seni ikna edicem
Yok yok kuzum tavrın net olsun. Şimdi benim oğlan da istiyor gibi yapıyor açıyorum ısırıp bırakıyor. Kafada bitti mi tekrar emmek istemez ama sen kararlı olman lazım. Bak gör memeyi bırak nasıl rahat etcen. Bide o ağlama krizi atak olabilir şuan bizde yaşıyoruz. Uyku gerilemesi atağı gibi sanki. Uyuyacağı zaman çıldırıyor

Evett atak gibi aynenn uyuduğu yerdende ağlıyo yok kizz benimki de açıyo oynuyo ediyo ham diyo öyle seyi yok arada geliyolar bana işte

Belki de daha zamani gelmemistir ve cocuk bazir oldugunda kendiliginden birakir, butun umidim bu suan, insallah 5 yasina kadar surmez ama
Ben aciktığını düşünüyorum yaa yatmadan bolca birşeyler yedirmek gerekirr
Zaten 8e kadar yemek yiyo benimki anca 1 saatte, sonra 22-23 gibi yatirmaya goturuyom artik kacta kalktigina bagli olarak, karni sis oluyo acikiyomudur bilmiyormki
ay bilmiyorum ki acıkıyorlar galiba yaaa
memeyi bırakınca rahat edersiniz diyor
Ya verince de yemiyoki, mama icmiyo zaten, yapip denedim kc sefer yook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…