2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hadi yaa gecmis olsun. Buralar çok soguk valla içim üşüyo benim de sabahtan beri. Şu kış bi bitseydi...

Hahahahahaha ayy ne güzelll oynamak istiyor bizce bebekler napsın ya benimkiyle şuan duvarda gölge yapıyoda onla baya eğlendikduvara öpücük veriyo baybay diyo hahahaha

Hahahahahaha ayy ne güzelll oynamak istiyor bizce bebekler napsın ya benimkiyle şuan duvarda gölge yapıyoda onla baya eğlendikduvara öpücük veriyo baybay diyo hahahaha
Meme istiyo, tv istiyo, mama istiyo... istediklerini yapmayinca da mızıklıyo ben de careyi kaçmakta buldum napim. Bir damla huzur arıyorum

Reactions: Jou
Hadi yaa gecmis olsun. Buralar çok soguk valla içim üşüyo benim de sabahtan beri. Şu kış bi bitseydi...
Teşekkür ederim. Bugün bi tık serin ama öyle çok değil geçen hafta bahar havasıydı resmen. Evet ya hiç sevmiyorum kışı bide bebeler hastalanınca sıkıntı. Gündüz ateşi normaldi akşam oldu çıktı ateş

Bi de hastalıklardan kaçmayın vücut bağısıklık kazanıyo fln diyolar. Bana faso fiso geliyo artık bu bağısıklık kazanma olayı. Aynı dönem içinde iki kez hasta olmak ayrı yoruyodur eminim

Bi de hastalıklardan kaçmayın vücut bağısıklık kazanıyo fln diyolar. Bana faso fiso geliyo artık bu bağısıklık kazanma olayı. Aynı dönem içinde iki kez hasta olmak ayrı yoruyodur eminim
Hastalıklar hastalık değil ki ya. Yok covid yok domuz gribi farklı farklı hastalık. Normalde grip nezle yok artık. Bugün kendimi o kadar yorgun hissediyorum ki sürekli ateşine bakmaktan bişeyler yapmaktan

Şükür iyiyiz yaa günler aynı işte sen nasılsın kızın nasıl?
İste delilikleriyle ugrasiyoruz kucuk hanimin, bazen gercekten sabir zorluyo, aft cikmis agzinda bugun gordum, ondan mi sapitti acaba
Ben bugun emzik ve alerjik bebek mamasi denedim, vanilyali bitane almistim, emzigi kemirgi azcik emmedi, mamanin da tadini aldigi gibi kacti gitti, halbuki icse benmki de rahat edicm gece acikiyodur belkide, 1500 kere su istiyo uyurken ya ama gece direk memee diye kalkiyo ztn, suyu uzatirsam bagrinma geliyo pesinden
Bizimki az evvel boklu pijamasını temiziyle değistirdim diye 15 dk üşenmeden ağladı. Luppo verince sustu şimdi 2 yaş atak dön. erken girdik ne hikmetse biz.
Ayy bu 2 yas sendromu mu ya, herseye agliyolar heeerseye
Gecmisolsun, bal sarimsak limon kuru var biliyomsn, ondan yapip versen

Ay geçen benim kızın dilin altında çıkmış aft karadut özü varsa ver ben ondan dökmeye çalıştım dilinin altına iyi geldi hemen.

Sağolasın canım ya bir sürü şey veriyorum onu da biliyorum da yemez diye vermedim. Farklı bişey olunca diğerlerini de istemiyor sonra

Var karadut ozu yarin vereyim bende, şöyle yapiyorum sarimsak bal limonu, sulaniyo bekletince sadece balindan veriyorm bi cay kasigi, onu bi sekil yediriyorm, aslinda sarimsagini yutmak lazim da yine de faydasi vardir belki

Ay yook, alternatif falan yemiyo benimki, tek cevabi var herseye ı-ıh
Videoda diyo ya muhalif hareketler diye, valla herseye muhalefet cocuklar bu ara
Eşime geçen gün; bu hani evi barkı bırakıp başıni alıp (çor çoçuğu bırakıp kaçan) giden anneler varya onları artık çok daha iyi anlıyorum diyorum O da gülüyo garibim. Tehlikenin farkında degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…