2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
benim de oyle. Kucagimdan indirdigim an agliyor. Bez degistirmek bile bir iskence yattigi an katila katila agliyor. Sureki emmek istiyo. Uyuyo yatagina yatirdigim an uyaniyor ve kalkmak istiyor. Gece ortamiza koyuyorum reflu yatagini. Sanirim nefesimi hissettigi icin guzel uyuyor. Cok yoruldum. Allahtan annem yanimda da en azindan yemek ve isle o ilgileniyor. Arada geceleri o aliyordu ben uyuyordum 2 gündür mumkun degil illa benim kucagimda uyuyacak

Herkes nerdee?
Ne yaptiniz emerek uyumayi ve gece emmelerini? Kesebilen falan var mi? Bizim cok da iyi gitmiyo
Kuzumm 3 4 gündürr emmiyo gece benimki su veriyorum alıyo artık hep hayır dedim yanima yatiyodu sarıliyodum öyle uyuyoduk sanirım memem kesiliyor çok gelmiyo eskisi gibi sadece uyutmaya gidince emmek istiyo ilk sonra sallamaya geçiyorr hem gündüz hem akşam uykusunda gunde 2 kez gece sıfırrr diğerinide halledicez ins yavas yavaş

Zorlu süreçler gerçekten en kısa sürede düzene girer insallah

Herkes nerdee?
Ne yaptiniz emerek uyumayi ve gece emmelerini? Kesebilen falan var mi? Bizim cok da iyi gitmiyo

Selam canım
Emerek uyumuyor ama babası sallamadan önce birinci tur meme turu sonra babasın da ayak turu öyle uyuyor
Gece kalkıyor eskisi gb sık olmasada atıyorum 3 4 gb kalkıp memede uyumak istiyor
Ya dün gece aramıza aldım mı meme de miydi bilmiyorum bir numara zaten yataktan çıkıp aramıza yatıyor kardeşi varsa bizi uyandırıp kendine yer açmamızı istiyor
Dün gece gözümü açtım baktım oğlan ayakta neyse güneş aramızda diye onu alayım dedim çocuk yok bir baktım bacaklarımın üstünde ayağımın dibinde allahtan düşmemiş

Ben buralardayım topikte kimse yok
Valla yok kimsecikler, nasilsin ahsen nasil?
Ay iyimis ya masallah, ben su vermeye kalkinca kiyamet kopuyo, 2 haftayi gecti oglen annem uyutuyo, sadece 1 kez ben uyutabildim, 2-3 kere basarisiz denemelerim oldu bi gun tam 1saat40dk ugrastim memesiz uyutmak icin, aglamaktan uyumadi, meme vermek zorunda kaldim oyle uyudu ogle uykusunu, aksamlari uyutuyorum yanina yatip ama gece kalktiginda emzirip uyutuyorm yoksa kiyametler kopuyo ve 10kereye yakin kalkmaya basladi son gunlerde, ilk gunler bir iki sefer kalkiyodu aslinda, sonra bakti kalktikca meme geliyo heralde ondan zirt pirt kalkiyo cok yoruldum
Ay evt bizim de once kitap okuyo babasi, sonra muzik esliginde meme ve esyalari toplatip yatak odasina gidiyoruz, yanina yatiyorum, uyumasi 40dk 50dk suruyo, 2 haftayi gecti bu sekilde memesiz yanina yatip uyutuyorum ama hala cok uzun suruyo uykuya gecmesi ve hala meme diye zorluyo ara ara, alismiyo cocuk, gece de milyon kere kalkmaya basladi, dun gece tam 10 kere kalkti, neden boyle oluyo anlamadim alismasi lazim degilmi herkes ilk 3 gunden sonrasi kolaylasiyo diyo, bizde tam tersi
Ay allah korumus ya, insan bazen kendini kaybediyo yorgunluktan uyurken, ben de cok korkuyorum ondan aramiza geliyo her gece

Reactions: Jou
Şükür iyiyiz yaa günler aynı işte sen nasılsın kızın nasıl?

Benumde asla su almıyodu aslaa bigün çok yoruldum artıkk dedim bi su vereyimm alacakmı oyle aldı uyudu tabi sabahalra dogru istedi kıyqmetlen bikac gun bi su veridm bi meme derken dahada hic vermedim meme benim bide sütüm kesildi sanırım hani çok gelmiyo diyede olabilir alışmışta olabilir ama uyumaya gidince mutlaka bi meme alacak öyle sallancak onu hic bırakamıyo hala

Seni çok iyi anlıyorumm okadar inatlarkii benimki ağlamaktan nefesi kesiliyodu artık vereyim dedim verdiğim gibi uyurdu sonra neolduysa kendiliğinden oldu sabaha zaten kahvaltı çok seviyo ama akşam yemeği evde savaş çikıyo resmen belki açlıktanda isteyebiliyor senin yada susuzluktan ben yatmadan arı mama veriyorum artık yüksek protein olduğu için belki ondanda tok uyuyor da olabilir benim kız

Biz yine hastayız. Dün gece bi anda ağlamaya başladı ses kısık şekilde. Öksürük başladı. Hemen takviye verdim bi şekilde kandırıp. Öksürük olmadı gece boyu. Ateşi az vardı. Sabah burun akıntısı da eklendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…