2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Screenshot_20231005_155831_Chrome.jpg

Bu arada kızlar benim bebem çok düşüyor. Yel değse düşüyor 😅😅 sizinkiler nasıl. Yani yaşıtlarına göre tosmik biraz o yüzden mi bilmiyorum doktora gidince sorcam ama yine de size Bi sorayım dedim 🤔🤔🤔

Bu arada kızlar benim bebem çok düşüyor. Yel değse düşüyor 😅😅 sizinkiler nasıl. Yani yaşıtlarına göre tosmik biraz o yüzden mi bilmiyorum doktora gidince sorcam ama yine de size Bi sorayım dedim 🤔🤔🤔
Benimki o konuda iyi düşmüyor pek. Yeğenim öyleydi çok aşırı düşerdi o da tosbikti🤭

aynen canım her öğretmenin her insanın farklı tecrübeleri farklı metotları var
bizim öğretmende boyama fln vermiyor boyamadan çocuklar sıkılıyorlar diyor
şimdi e el ele bunlardayız
görümcemin kızının öğretmeni ise çok ödev veriyormuş sınıf ortalaması çok iyi ondan bu kadar ileriye gidiyorum diyormuş
bir yandan bu yaklaşımı mantıklı bir yandanda mantıksız buldum kararsızım
hakkımızda hayırlısı hızlı öğrense ne olur yavaş öğrense ne olur önemli olan sene sonunda donanımlı olarak ilerlemesi
Aynen öyle ya eninde sonunda öğrenecekler koca bir yıl var ya ı neyin yarışı bu bazı velilerde abartıyor. Okuma yazmayı öğretip gönderen de var. Bu hele çok çok yanlış bise . Bu sene okumayı öğrensin okulu öğretmeni sevsin yeter walla.
Bizim öğretmende sınıfın matematikte çok iyi old söyledi ama bakalım zaman gösterecek

Yaa düşme olayı bizde de çok. Ablası böyle değildi temkinliydi hep ama bu sürekli düşüyor canı çok yanıyor çok ağlıyo fln. Kilomuz iyi ama tospik değil yani. Senin tospik kaç kilo ki . O kadar etkiler mi kilo hani baya baya kilolu mu

Yaa düşme olayı bizde de çok. Ablası böyle değildi temkinliydi hep ama bu sürekli düşüyor canı çok yanıyor çok ağlıyo fln. Kilomuz iyi ama tospik değil yani. Senin tospik kaç kilo ki . O kadar etkiler mi kilo hani baya baya kilolu mu
Kızlar daha hareketli oluyor ya belki ondandır. Çok değil canım yaşıtlarından bi tık üstte

Tövbe de şu an hiç hazır değilim 😂😂😂 değerlerime baktırcam yaa aşırı halsizlik falan var

Olabilir 5 yaşında hala düşer takılır sakarlık da var biraz 🤭😂
Hahhah nolurdu sen ben coo aynı güne doğururuz birer daha 🤪 @j o u
Anamm 5 yaşına kadar düşmesin ya sakar mı olacak yoksa benimki de 😅😅

Sen onu yazdın ya önce ona güveniyorum bekliyorum 😂😂
Ciddiyim biz inanamamiştık nasil oldu diye.18.aydan sonra yavaşliyolar biraz daha,gözlemlemeye başliyolar.bide bişey soyleyeyim mi,şu 2 yaş sendromu gozunuzu fazla korkutmasin.olabildiğince cocukla inatlaşmazsaniz 2 yaş sendromu diye bişey kalmiyo.çunku 2 yaşinda şimdiki gibi olmuyolar,herşeyi anliyolar.dikkatini başka sevdigi şeylere yonlendirirseniz,bide inatlaşmalarini oyuna çevirirseniz rahat atlatirsiniz

Ciddiyim biz inanamamiştık nasil oldu diye.18.aydan sonra yavaşliyolar biraz daha,gözlemlemeye başliyolar.bide bişey soyleyeyim mi,şu 2 yaş sendromu gozunuzu fazla korkutmasin.olabildiğince cocukla inatlaşmazsaniz 2 yaş sendromu diye bişey kalmiyo.çunku 2 yaşinda şimdiki gibi olmuyolar,herşeyi anliyolar.dikkatini başka sevdigi şeylere yonlendirirseniz,bide inatlaşmalarini oyuna çevirirseniz rahat atlatirsiniz
İnşallah ya. Ben pek korkmuyorum 2 yaş sendromundan dediğin gibi şimdi bile inatlaşmamaya çalışıyorum. Ahsen zaten aksini yapıyor inatlaşınca

İnşallah ya. Ben pek korkmuyorum 2 yaş sendromundan dediğin gibi şimdi bile inatlaşmamaya çalışıyorum. Ahsen zaten aksini yapıyor inatlaşınca
sen dogru yoldasin canim.kucuk bebelerle inatlaşmak cok saçma.her dedigi yapilmayacak ama cocugu inatlaştigi konudan uzaklaştiracakta meşgaleleler bulmak lazim.yoksa sabahtan akşama kadar inatlaş el kadar cocukla!

Aynen öyle ya eninde sonunda öğrenecekler koca bir yıl var ya ı neyin yarışı bu bazı velilerde abartıyor. Okuma yazmayı öğretip gönderen de var. Bu hele çok çok yanlış bise . Bu sene okumayı öğrensin okulu öğretmeni sevsin yeter walla.
Bizim öğretmende sınıfın matematikte çok iyi old söyledi ama bakalım zaman gösterecek

Aynen zaten hep
Bir yarış içinde olacaklar bari yeni başlamışken biraz esnek olsunlar
Hakkımızda
Hayırlısı bakalım 🤔

X