2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günlere falan gidince giyer 🤭

Ahahah bak iyi fikir
Hiç denk gelmedim eskiden ne çok vardı bak sen deyince hatırladım

Dimi çokta hoşlarına gider ama bulamadım ne olarak aratacağımı bilemedim. Bu arada belis hafifte içe doğru basıyor var mı sizde normal mi şuan bilemedim canım sıkıldı bendede düz taban var bende hafiften içe basıyorum beliste benim gibi mi oldu dedim ya 😐 acaba ayakkabı seçimini mi yanlış yaptım

Ahahah bak iyi fikir

Dimi çokta hoşlarına gider ama bulamadım ne olarak aratacağımı bilemedim. Bu arada belis hafifte içe doğru basıyor var mı sizde normal mi şuan bilemedim canım sıkıldı bendede düz taban var bende hafiften içe basıyorum beliste benim gibi mi oldu dedim ya 😐 acaba ayakkabı seçimini mi yanlış yaptım
Bi bakayım bende bulabilcek miyim🤭
2 yaşa kadar içe basma normalmiş. Dışa basma varsa sıkıntıymış hemen doktora göstermek gerekmiş

Benim kız da mesela bana asla demez oto koltuğundan al diye ama annem olunca yanında al diye ağlar 😂
Biliyolar bak kime nasıl davranacağını 😅. Geçende babayla çıktılar ikisi . Bakalım ağlayacak ki dedim çok güzel durmuş . Demekki bana naz yapıyo .
Ya bn hala arkada oturuyorum öne mi geçsem artık emme olayı çok elzem olur mu bilemiyorum uzun yolculuklarda ozellikle

Biliyolar bak kime nasıl davranacağını 😅. Geçende babayla çıktılar ikisi . Bakalım ağlayacak ki dedim çok güzel durmuş . Demekki bana naz yapıyo .
Ya bn hala arkada oturuyorum öne mi geçsem artık emme olayı çok elzem olur mu bilemiyorum uzun yolculuklarda ozellikle
benimkide babada oto koltuğunda sesi çıkmıyor ama ilk zaman ağladı almadım dedi
ben varsam kıyameti kopartıyor
arabayı meme olarak kodladı arabaya biner binmez çekiştiriyor beni :)

akşam dalinin el yıkama sabunu geldi köpükmüş :KK70:
güneşin eline sıktıkça kahkayı bastı çok hoşuna gitti o arada çınar geldi anne bende bununla ellerimi yıkayabilirmiyim dedim oğlum ikiniz zaten bu o ara sen elindeki köpü ağzına getir güneş ağza sürülmez bu dedim neyse agzını temizledim :KK70:
sonra fırçaladım dişlerini ona da ayrı kahkaha attı :KK70:
dubik ya

X