2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Arabada çığlık atıyor bağırıyor neymiş arabada bırakmıyormuşum düşecek haberi yok oto koltukta oturmuyor zaten cadi
Benim oğlumda çok usluydu çığlık bisi atma fln yok yani
Aa oto koltukta hiç mi durmuyo ya ağlasa da alma kuzum. Bn bazen almıom inat ediom sonra bakıyo bn sallamiom susuyo mecbur. Bazen de babası kızıyo hemen siniyo

Ayy aynı biz ya sıcaktan millet dolanıyo tüm gece dimi bn kıza dedim ki gelme annem buraya odaya geç orda yat dedim. Çünkü zümra zaten geciyo yanıma bi de o geliyo bn de şimdi birbirlerine zarar verecekler diye tedirginlikten uyuyamıom

Aynı dert Bizdede var bu arada büyük de bu gece yataktan düştü

Bu marka bizimkiler için daha mı iyiydi çok araştırmadan aldım
Yürüme ayakkabısı olarak doktorlar da bunu öneriyolar canım. Aman ne olacak? Ayağı zaten hemen büyüyecek idarelik bi ayakkabı alayım, iyice yürümeye başlayinca iyi bi seyler bakarım diyip e bebekten yumuşak bi ayakkabı almıştım; çocuğumun ayağına vurmuş hemen. Ayagının arkasını yara yapmış

Kuzum kullanıyo bunlar insanı he senin alacağını öğrenmiş artık o . Bizim ki de hemen küsüyo ama bn bunları hiç ilkinde görmedim ya. İkizler kızları fenaymış
Benim kız da mesela bana asla demez oto koltuğundan al diye ama annem olunca yanında al diye ağlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…