2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
1 saattir sayfaları okuyorum birikmiş anca bitti 😍 3 gündür diş çıkardık sonuç benm göğüs ucu iptal🤪 gece en az 3 kere kalkıyoruz. Gece memeden kesmeyi düşünüyordum ama kıyamıyorum vazgeçtim. Az önce de bir doktorun paylaşımına rastladım umut doldum: 15. Ay atağından sonra bebeklerin uykuları düzene giriyormuş 😅 suan buna tutundum 🤣 bu arada ben 9.aydan beri biz ne yersek onu veriyorum sadece balı 1 yaş sonrası verdim.

Bizdede diş atağı var uyumuyor düzeni iyice bozuldu
Gece 11 den önce yatmıyor 30 40 dk dalmiyor
Memede dalamıyor babaya veriyorum ayakta sallıyor ama babada geriliyor
Bende geçe beslenmesini
Kesmeyi
Düşünüyordum ama
Diş atağı gelince vazgeçtim
Ya gerçektir ins onbes ay san sonra düzene girmek hayal

Kızlar ben yedirdiklerimi paylaşmıyorum çünkü ona özel yaptığım birsey yok bizle sofrada 3 öğün 😃 ama sabahları yumurta ekmek labne ve zeytin bunları yiyor hep. Zeytini yumurtasını yedikten sonra veriyorum. Çünkü hiç durmuyor yani önüne 30 tane zeytini doğra koy yiyor. Ve zeytini görürse başka birsey yemiyor. Anlamadım zeytin aşkını 😅
Ay güneşe öyle zeytin aşkı sabah zeytinden başka bisi istemedi
Bende öyle yapacağım ben bide yemegi ona önce yediriyorum çünkü bizimkilere salça oluyor zaten bizim sofradan yapıyorum özel bisi yapmıyorum da

Jou Jou sweetgirlcandy sweetgirlcandy @Catlak-kurabiye Sade frappe Sade frappe @lyss @ YunSev YunSev @simin55 neredesiniz bi Lumix Lumix paylaşıyor haydee katılın bize:) unuttuklarım affaffolx
Cnm ben de özel bi sey yapmıyorum kızıma, o günku menüde ne varsa onları bir deniyorum yemezse ki genelde hic bir sey yemiyor, o zamanda mama veya meme teklif etmek zorunda kalıyorum. Et, balık, tavuk, kofte, kiyma vb seyleri yemiyor, tüküyor ztn. Onceden meyve severdi artik onu da nadiren yemeye basladi, eskisi gibi yumurta ve yogurt da veremiyorum. Acikcasi bn cok kısıtlanıyorum o konuda, iştahı ne zaman açılır bilemiyorum ama bir an önce açılır da ben de rahatlarım insallah. Bala, recele, tahin pekmeze ekmek bandirip veriyorum onlari bile tüküyor 🤷‍♀️

Cnm ben de özel bi sey yapmıyorum kızıma, o günku menüde ne varsa onları bir deniyorum yemezse ki genelde hic bir sey yemiyor, o zamanda mama veya meme teklif etmek zorunda kalıyorum. Et, balık, tavuk, kofte, kiyma vb seyleri yemiyor, tüküyor ztn. Onceden meyve severdi artik onu da nadiren yemeye basladi, eskisi gibi yumurta ve yogurt da veremiyorum. Acikcasi bn cok kısıtlanıyorum o konuda, iştahı ne zaman açılır bilemiyorum ama bir an önce açılır da ben de rahatlarım insallah. Bala, recele, tahin pekmeze ekmek bandirip veriyorum onlari bile tüküyor 🤷‍♀️
oğlum de yemiyor sıcaklardan mı nedir? Şarkıyla zar zor yediryorum

Kızlar Emir çok sinirli bir bebek oldu.Herkese vuruyor bağırıyor.Konuşamadığı için daha da hırçınlaşıyor.Sürekli de bir vızıltı sesi var.Sizinkiler de vuruyor mu?

Biyerde bi hata yapiyoruz galiba, orda burda gordugum bebeler yiyo ya, ben corba veriyorum herseyin yaninda ondan mi oluyo acaba
Ben hiç püre vermedim bu zamana kadar. Yani çorba tarzı şeyler dışında hep çatalla ezdim. Ama sanki püreye alışkın gibi ağzına taneli gelince başta bi yüzü değişiyor. Çiğneme zaten nadir damakla eziyor 😂

Kızlar Emir çok sinirli bir bebek oldu.Herkese vuruyor bağırıyor.Konuşamadığı için daha da hırçınlaşıyor.Sürekli de bir vızıltı sesi var.Sizinkiler de vuruyor mu?
Bir ara vuruyordu bana falan uyardım kaç kere azaldı. Yeğenime vuruyor o sıkıştırıyor onu çünkü

Cano
Benim kız durmuyor yerinde ayakta yiyor iki gündür alışır diye korkuyorum 😧 sizde böyle bisi
Oldu mu
Beliste daha önceden öyleydi çıldırıyordum ya mama sandalyesine koyuyordum direk ayağa kalkıyordu asla oturmadı çok şükür şimdi oturarak yiyor

Değişiyor ama zevkleri Beliste köfte asla yemezdi sevmezdi şimdi seve seve yiyor. Yoğurda asla demezdi şimdi zorla veriyorum. Senin baya kısıtlayıcı olmuş. Peki sevmedi şeyleri anlamayacağı farklı şekilde yapıp verdin mi yine yemedi mi. Umarım senin minnokta seve seve yer

Beliste daha önceden öyleydi çıldırıyordum ya mama sandalyesine koyuyordum direk ayağa kalkıyordu asla oturmadı çok şükür şimdi oturarak yiyor

Değişiyor ama zevkleri Beliste köfte asla yemezdi sevmezdi şimdi seve seve yiyor. Yoğurda asla demezdi şimdi zorla veriyorum. Senin baya kısıtlayıcı olmuş. Peki sevmedi şeyleri anlamayacağı farklı şekilde yapıp verdin mi yine yemedi mi. Umarım senin minnokta seve seve yer
Denedim canim yemiyor maalesef. Ceviz bile yemiyor sen düşün aşırı seçici. Kurabiye sever ama icinde ceviz varsa (toz halinde dövülmüş) eliyle ittirir, tükürür. Belis'in düzelmesine sevindim valla darısı bizim başımıza inşallah.

X