2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gercekten bakk buyüzden korkuyorum aile dağılsın hic istemiyorum benim sülaledede var boyle insallahh senin evlatların güzel anlaşır
Büyükler adaletli olursa bence sorun olmaz. Benim annem adaletsizlik yaptı hepimiz de dağıldık. Babam hayattayken asla böyle değildik 😓

Buradan birisi kullandığını ve çok memnun olduğunu yazmıştı,bende ondan öyle mi alsam diyorum. Bakalım araştırayım biraz daha.
Yaniii hep calıscak bide bence cabuk bozulurr yaa hem calıscak hem kurutcak butun zaten camasır durmuyo dinlenmesi de lazim

Yaaaaa anneden yanada olmustur tabi yaa cok kotu bi kardes dağılması😥😥
Şunu söyleyebilirim ki çok kardeş olmasınlar kavga olur,aile dağılır diye düşünerek tek çocukla kalıyorsan yanlış olur. Tek cocuk da Allah korusun başka sıkıntılar yaratabilir. Çok cocuk kavga ederler vs diye düşünülüp çok da güzel destek olabilirler birbirlerine. Maddi manevi gücümüz neye yetiyorsa,çocuklarımızın geleceğini de düşünerek cocuk sayısını planlamaliyiz. Ve onları güzel yetiştirmek için elimizden geleni yapıp taktiri Allaha bırakmalıyız,en mantiklisi bu cano🥰

Şunu söyleyebilirim ki çok kardeş olmasınlar kavga olur,aile dağılır diye düşünerek tek çocukla kalıyorsan yanlış olur. Tek cocuk da Allah korusun başka sıkıntılar yaratabilir. Çok cocuk kavga ederler vs diye düşünülüp çok da güzel destek olabilirler birbirlerine. Maddi manevi gücümüz neye yetiyorsa,çocuklarımızın geleceğini de düşünerek cocuk sayısını planlamaliyiz. Ve onları güzel yetiştirmek için elimizden geleni yapıp taktiri Allaha bırakmalıyız,en mantiklisi bu cano🥰
Yanii tabi canım o yöndende düşünüp 2 ciye yapmak istedim birbirlerine destek diye bilmiyorum zaten gözüm kesmiyo bakalım 2 sene sonra kararım ne olur

Aminn caneee

Bende haydar berk ile düşünemiyorum ama biz ölünce yalnız mı kalsınlar yaf🥺🥺🥺🥺🥺

Bende topik açtım bununla ilgili. İşte bir kaç tavsiye vardı. Günlük deneyerek devam ediyoruz bakalım sonu ne olacak 😅😅

Ahah o zaman 3-4 çocuklu pöh jöh oluyor 😅😅

Olsun büyüyünce anlaşırlar 😅🤪
Yaaaa deme öyle kız içim cızladı🥺

A bide olsaydı ne güzel olurdu amaaa :)

Banane kendim çalıp kendim mi oynayam😂 ya herkes atacak ki insan heves etsin paylaşsın

Bi sen varsın zaten sende olmasan 😔

Yaaa evet bende doyamadım sırf bazen öyle bi çocuk istediği sorma hey kendine gel diyorum
cocuk cok guzel sey ya, yardim etcek birileri olsa yapilir da iste kimse kalmiyo ortada bazen
Gerçekten öyle. Her verdiğimi yesin seçmesin diye çok dua ettim de🤭 büyüdükçe düzelirler inşallah
Ben cocuk ek gidaya gectiginden beri acik büfe yapiyorum bi gun hepsini yer umuduyla hala 🤣🤣 ne zaman yicekse yesin artik ben yemekten biktim 🤣🤣
Ay valla mutlaka ilgileneceği bi şeyle gidiyoruz alt değiştirmeye o bile kısa sürüyor da😂
daha once hic gormedigi enteresan bise aramaktan helak oldum 🤣🤣
Bende küçük bebek özledim diyorum 🙊 ama doğurmam 😂😂😂
Bunlarin kucuklukleri cok ozleniyo be, daha buyuduklerinde napcaz

X