2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hangi topik ben de takibe alaym
Etiket edeyim canım fikir verenler vardı onlara bakarsın
Neyi deniyorsunuz leeenn
İkincileri😁😁😁😁
Canım ya ben henüz başlayamadan ama düşünüyorum gece çok sık kalkıyor
İlki emzik ve biberon vardı kuzum
Bide oğlan emzikle uyuyordu ya emzik düşünce uyanıyordu ilk emziği kestim 😅
Sonra ayakta sallamayı bıraktım yastık bozulmuş dedim oğlum çok uysaldi bide üstüne emzirmiyordum
Dün gece dörtte yattık ateşi çıktı diş geliyor benim planlar yine altüst oldu 🥹
Oyy kuşumm kıyamam ya diş geliyorsa zor
Artık bu dönemi atlattıktan sonra tekrar denersin
Bence de bebeğin uysal olması çok önemli. Bi arkadaşın bebesi öyle kolay eğitilebiliyor😅ama hepsi aynı değil benimki de zor bebelerden bakalım sonu ne olacak 😅
Pöh jöh olarak söyleyeyim,umarım anlaşırlar. Belli olmuyor bu işler. Misal miras kavgasından ablamla küsüz,kardeşim ağza alınmayacak hakaretler etti vs. Allah kardeşinde hayırlısını versin.
Ah kuzum 😔 benimde içimde yaradır 😔 çok kardeşiz ama birbirimizden haberimiz yok. En çok koşan en çok düşünen benim ama onlar beni o kadar düşünmüyor. Hep musmutlu birbirine bağlı bir aile özlemi var içimde. Belki o yüzden oğlum yalnız kalmasın diye düşünüyorum 😔
Yaaaa deme öyle kız içim cızladı🥺
Bak işte olaya bu yönden bak😅😅

Etiket edeyim canım fikir verenler vardı onlara bakarsın

İkincileri😁😁😁😁

Oyy kuşumm kıyamam ya diş geliyorsa zor
Artık bu dönemi atlattıktan sonra tekrar denersin
Bence de bebeğin uysal olması çok önemli. Bi arkadaşın bebesi öyle kolay eğitilebiliyor😅ama hepsi aynı değil benimki de zor bebelerden bakalım sonu ne olacak 😅

Ah kuzum 😔 benimde içimde yaradır 😔 çok kardeşiz ama birbirimizden haberimiz yok. En çok koşan en çok düşünen benim ama onlar beni o kadar düşünmüyor. Hep musmutlu birbirine bağlı bir aile özlemi var içimde. Belki o yüzden oğlum yalnız kalmasın diye düşünüyorum 😔

Bak işte olaya bu yönden bak😅😅
Yav he heee birakin emzirin bebelerinizi yavvv

cocuk cok guzel sey ya, yardim etcek birileri olsa yapilir da iste kimse kalmiyo ortada bazen

Ben cocuk ek gidaya gectiginden beri acik büfe yapiyorum bi gun hepsini yer umuduyla hala 🤣🤣 ne zaman yicekse yesin artik ben yemekten biktim 🤣🤣

daha once hic gormedigi enteresan bise aramaktan helak oldum 🤣🤣

Bunlarin kucuklukleri cok ozleniyo be, daha buyuduklerinde napcaz
Ahahaahh yer inşallah 😂😂😂

Ay çok güldüm bunaaa yaaa valla sürekli bişeyler arıyorum bende ilgisini çekecek 😂 az ilgi çeken şeylerde de jet hızıyla değiştirmeye çalışmıyorum 😂

Büyüdüklerinde daha çok bebek özlemi olacak 🤭

Ahahaahh yer inşallah 😂😂😂

Ay çok güldüm bunaaa yaaa valla sürekli bişeyler arıyorum bende ilgisini çekecek 😂 az ilgi çeken şeylerde de jet hızıyla değiştirmeye çalışmıyorum 😂

Büyüdüklerinde daha çok bebek özlemi olacak 🤭
Valla kozalaktan tut tuzluga kadar her turlu nesneyle oynatiyorum manyak manyak 🤣

IMG_8166.jpeg
Evet ogle yemegi -Murphy- -Murphy-
Kabak kalye ama pirincsiz
Yaninda da ispanakli makarna, sevdi bunu

cocuk cok guzel sey ya, yardim etcek birileri olsa yapilir da iste kimse kalmiyo ortada bazen

Ben cocuk ek gidaya gectiginden beri acik büfe yapiyorum bi gun hepsini yer umuduyla hala 🤣🤣 ne zaman yicekse yesin artik ben yemekten biktim 🤣🤣

daha once hic gormedigi enteresan bise aramaktan helak oldum 🤣🤣

Bunlarin kucuklukleri cok ozleniyo be, daha buyuduklerinde napcaz
Anneme diyorum senin bana destek olacağını bilsem doğururum 2.yi diyorum da uzakta işte
Eki Görüntüle 3285671
Evet ogle yemegi -Murphy- -Murphy-
Kabak kalye ama pirincsiz
Yaninda da ispanakli makarna, sevdi bunu
Ooo ellerine sağlık yarasın minnoka bugün dışarı dan su böreği aldım verdim valla :))

Pöh jöh olarak söyleyeyim,umarım anlaşırlar. Belli olmuyor bu işler. Misal miras kavgasından ablamla küsüz,kardeşim ağza alınmayacak hakaretler etti vs. Allah kardeşinde hayırlısını versin.
İki çocuk muhabbetinde bu şekilde bir örnek vermişlerdi
Bizde üç kardeşiz bizdeee kızlara karşı bir ayrım söz konusu dolayısı ile ben dengeleri anne babanın koruması gerektigini düşünüyorum 🤔 bakalım neyim varsa oğlumla kızımda

X