2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim kuzenim 😂 doğumdan çıktı 2 3 saat sonra gittik ayağını altına almış kanepede oturuyordu hastanede😂😂😂😂
Ilk gün sıkıntı olmuyor canım, hatta hatırlıyosan bn de buraya yazmıştım dogum yaptigim gün. Hersey dogurana kadardi sonrasinda odaya geldim suan hahahihihoho geciyo diye. Nedense birgun sonra cikiyor agrisi. Dikis agrisi ve eklem kas agrisi 2. Gunde baslayip 2 hafta duruyor 🫨 hastaneye bnm icin gelenler de hc dogum yapmis gibi gorunmuyosun diyolardi :KK9:

Konuş kizzzz hic dusunmuyo 2 ci olursa kocasinı unutsun 😅😅😅 kizımı buyütücemm okutcam evlensin yuva kursun bende kocişkomla emekliliği yaşarım 😅😅 butün mirasımda kizıma kalsın ailemden biliyorum cok kardes mirası birbirine düşürüyo hic istemiyorum buyüzdende

@YunSev sende mi gece beslenmesini kesmeyi düşünüyordun canım
Bende hep gece hem gündüz memede uyutmayı bıraktırmaya çalışıyorum. Sonra gece uyanması kesilir diye umut ediyorum bilemedim
Aslında sizler ilkten tecrübelisiniz azcık yol gösterin😅
Benimki de hem gunduz hem gece memede uyuyo, gece her kalktiginda meme, sıkıyosa verme kiyamet kopuyo, uykuyla memeyi nasil ayircagimi dusunuyorum bende, bulan bana da söylesiin 🫣

Ilk gün sıkıntı olmuyor canım, hatta hatırlıyosan bn de buraya yazmıştım dogum yaptigim gün. Hersey dogurana kadardi sonrasinda odaya geldim suan hahahihihoho geciyo diye. Nedense birgun sonra cikiyor agrisi. Dikis agrisi ve eklem kas agrisi 2. Gunde baslayip 2 hafta duruyor 🫨 hastaneye bnm icin gelenler de hc dogum yapmis gibi gorunmuyosun diyolardi :KK9:
Ayyy valla düşüncesi bile ürkütücü benim için 🙊😂

IMG_8163.jpeg
Niye kahvalti atmiyonuz artik ya, atsaniza fikir olsun, ben boyle biseyler hazirliyorum nasil?

X