2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evett kuzum herkesten uzağımm bide sürekli kaynanam bende kalıcak ben sıkılırım yanii hic bulaşamam daha o işi allah isteyen e nasip etsin saglicakla benim kızım yeter bana artık allahın izniyle okulunu bitirir evlenir bende kocamla emekli hayatı yaşarım 😅🤭
Kız hani kardeş istiyordun Almişe vaz mı geçtin 🤭

• Komik
Reactions: Jou
Ben normal doğurdum hemen ayaktaydım, kendi işimi kendim yaptım diyenler nasıl oluyor? Bence alayı yalancı bunların 🤣 O alttan dikiş ağrıları çok fenaydı gercekten iki hafta ben de kendi işimi kendim goremedim, tuvalete gidip gelme disinda bi sey yapamadim. Totomu oturdugum yerden kaldirinca bile cok fena bir baskı oluşuyordu orda.
Benim kuzenim 😂 doğumdan çıktı 2 3 saat sonra gittik ayağını altına almış kanepede oturuyordu hastanede😂😂😂😂

Oo fena ya, bende de vakum mu forseps ki neyse bisey kullanicaklardi, ben onu duyunca zaten en son baya bi zorladm zorladm korkudan, neyse gerek kalmadi sukur, ne oldugunu da bende bilmiyorm he korkunc bisey saniyodm ondan korkuma zorladm 🤣 aynen dedigin gibi eve geldik kac gun kollarm bacaklarm tutmadi agir spor yapmisim gibi kasilmis kalmisti heryerim, bizimki benzer olmus ya, o dikislerin acisi falan of of bi yandan da habire agliyodum baya psikolojim bozulmustu dogum maceramdan o ara 🤦🏼‍♀️

Ay hatirliyorum, pat diye sezaryene almistlardi, herkes tek tek gittikce biz de korkuyla bekliyoduk siramizi kurbanlik koyun gibi 🤣🤣
Ahahahah valla yaaaa😂

Güneş sağolsun gece gündüz bir 🥹 güneşin ateşi çıkmış 39’u gördük ateş düşürücü verdim şimdi düştü şükür dişten midir yarın da yola çıkacağız
Geçmiş olsun canım umarım bir daha çıkmaz ay bir de yola çıkıyormuşsunuZ çok zor olur
Bildirim mi bekliyorsun aaaaaa🤪

Napim nöbet mi tutayım Ahahaha

YunSev YunSev sende mi gece beslenmesini kesmeyi düşünüyordun canım
Bende hep gece hem gündüz memede uyutmayı bıraktırmaya çalışıyorum. Sonra gece uyanması kesilir diye umut ediyorum bilemedim
Aslında sizler ilkten tecrübelisiniz azcık yol gösterin😅

X