2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Belis erken uyuduğu zaman oda çok sık uyanıyor. Ondan olabilir mi acaba hiç geç uyudumu
Gec uyuyo zaten. 7 de uyuyup 8 gibi kalkiyo sonra 12.00ye kadar enerji patlamasi yasiyor. Sabahlari bir kez uyusa da cok kalkiyor, iki kez uyusa da degismiyor. Bir ara sabah uykusunu uyutup aksam uykusunu uyutmayarak deneme yaptim ama yinr ayni performansi sergiledi. O gun cok yorgun da olmus olsa yine de kalkiyor. Anca memeden kesilince duzelir gibime geliyor, 2 yaştan umudum var diycem ama o zaman da sendrom bizi bekliyor

Ya pardon canım evet söylemiştin 12 de uyuyo diye dediğin gibi memeden kesilince düzene girebilir gece kalkmak için bir sebep olmayacak çünkü

Offf güneş hiç istemediğim bir duruma da döndü sıkılıp iniyor sonra ayakta yemeye devam ediyor

İşyerinde ciddi baskı yiyorum memeden kesme konusunda
Güneş çok yoruyor memede uyumak istiyor
Gezdirdim
Akşam onu oturtuyoruz sokakta memeui açmaya çalışıyor evde dedim hadi gidelim diyor çekiyor beni nasıl biraktircaz

Sıcak bide sokak çok sesli bizim kuzu
Mahalle arası gençler çocuklar sesler
Cam kapansa sıcak salonda klima var ama salonda yerini mi
Yadırgadı anlamadim
Uyumadı

Yadırgıyorlar canım belisi bizim yatakta yatırayım on defa uyanır ağlar yatağına yatırdığım anda uykuya dalar hemen

Ay evet durmuyor yürümeye başladı ya bizimki sokakta elimi tutmuyor geçen d gününe gittik piknik alanı gb.bir yer
Kaçıyor bizden tötümden ayrılmayan çocuk bağımsızlaştı

Öyle cidden asla izin vermiyorlar. Hatta atıyor kendini sokağa eşşek sıpası. Turuncada ağlıyor :)
Asko yatmıyonmuu yavv
Benimde şu 2 saattir sol kasığım ağrıyo üşüttüm sanırım
Uykum var uyuyacamda laf yetiştiriyorum yaw. Benimde sırtımın sol tarafı ağrıyor birde onun için gidicem peeeh bu sıcaklar da suyu az içmiyon dimi

Yok 2 litre su ictim resmen bugün kuzum sıcaklarda geliyomus gene 15 agustosa

Sokak manyakları zaten
Babası adda deyince kapıyı yumrukluyor hadi çıkalım diye

Benimde çok uykum var birazdan yatacağım çok şükür güneş yürümeye başladığından beri herhangi bir fıtik belirtim yok

Sen iyi bak kendine kuzum hamilelik nasıl gidiyo
Çok şükür iyi gidiyor canim simdilik bir sorun yok. Zaman daraldikca stresleniyorm ya benim oglan asiri yaramaz cok memnuniyetsiz bir bebis ne yapsam 5 dk sonra sıkılıyor yenidoganla cok zorlanicam gbi

Ay ne bileyim ya, emzik memzik emse kolay olurdu belki bi nebze ama bizde o da yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…