2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bnmki gece 12.00den once yatmiyor bir de. Gun icinde iki uyku uyuyor biraksam 3 uyku da uyur ama illa gece 12.00 olmadan gece uykusuna gecmez. Tabi gece uykusu dediysem deliksiz bir uyku degil, delik deşik bir uyku 😅

Evet ya, tv keske zarar vermiyo olsaydi algilarina, o zaman isimiz cok cok kolay olurdu. Gecen birisi klasik biz bilmem kac tane cocuk buyuttuk muhabbeti yapti. Dedim valla sizin zamaninida cocuk yetistirmekte ne varmis? Zaten icli disli kalabalik ailelerde cocuk illa birinin kucaginda oluyor, ac tv yi oturt karsisina aksama kadar otursun cizgi film izlesin. Azicik buyudu mu sal sokaga oynasın ohh valla 🤣🤣🤣
Kesinlikle öyle. Çevremdeki hemen hemen herkes öyle tv karşısında büyüttü resmen 🤭

Evt hala devam ediyo huysuzlugu, butun gun bagrindi ya, gozunden kayboldugum anda anneeee, kactim sanki, bazen ayni odada beni goremiyo arkasinda kaliyorum ona da bagirmaya basladi 🤦🏼‍♀️ simdi uyuttum daha 3 kere uyandi simdiden, hadi hayirlisi bakalim

Ay evt, yardima ihtiyacim olmadiginda biri yanimda biri olsun istiyorum, sohbet ederm hic degilse
Ahahahhah ay aynı valla yaaa😂😂 instada bi annede atmış bugün çocuğu aynı bizim yazdıklarımız gibiymiş diyorum gök olayı var demek ki hepimizde ortak şeyler

İşyerinde ciddi baskı yiyorum memeden kesme konusunda
Güneş çok yoruyor memede uyumak istiyor
Gezdirdim
Akşam onu oturtuyoruz sokakta memeui açmaya çalışıyor evde dedim hadi gidelim diyor çekiyor beni 😎nasıl biraktircaz
Aslında sadece geceleri vermeyi kesebilsek de yeterli olur bizim icin

İşyerinde ciddi baskı yiyorum memeden kesme konusunda
Güneş çok yoruyor memede uyumak istiyor
Gezdirdim
Akşam onu oturtuyoruz sokakta memeui açmaya çalışıyor evde dedim hadi gidelim diyor çekiyor beni 😎nasıl biraktircaz
Gece beslenmesini kesmeye çalış bence canım en azından ordan rahat olursunuz uykusu da düzene girer

Ay ne bileyim ya, emzik memzik emse kolay olurdu belki bi nebze ama bizde o da yok 🤯
Emzik. Büyük kolaylık almıyorlar işte
Oğlumu emzirememistim emzik kullanıyordu bu seferde ağzından düşürüp ağlıyordu yine uyandırıyordu bir yaşında emzikten kesmiştim 🤣🤣😂millet memeden kesiyordu ben emzikten

X