2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahahaha of kahkaha attım çok datlusun yaa ne var yani bekle bizi burada dermişim:)

Birgün de o baktığında hiç oturup keyif yaptığım yok malesef

Öyle vallahi ayaklarımın tabanı aciyor sabahta. Beri oturmadım sorsan ortada bisi yok şimdi mutfak bitti çay içim banyoları hallederim dedim hoppp güneş uyandı memeye aldım
32 c ev şaşırdım bunalmadım sanırım nem yok rüzgarlıydi bugun

Hahahahah benimkide oyle ama alıştık artık 2 ayımı aldı tabii

Ay çok zorlandım akşam eşim arkadaşını havalimanı bırakmaya gitti altibucukts gitti dokuz buçukta geldi tam üç saat güneş de uyumadı bugün sadece bir saat birde kalktı birden ona kadar ayaktaydi şaka gb
Neyse doyurdum yatırdım memede dalamadı klasik ayağıma aldim
Kalktı yatmadı bende kızdım ulen babasının ayağında duruyor bende yok
Ben bağırdıktan sonra kafasını kapıya çevirdi babasına deeee diyor deeeee dedi yavrum alışkın ya memeeen sonra baba gelecek

Reactions: Jou
Aaaaa bu ben ama benimki bazen daha erken kalkıyor güneş 10 da Uyudu gündüz bir kere uyudu 9 saat ayakta kalktı sonuç suan memede

Bugün dalamadıkca cildirdim yatıyor dedim hadi kapatalım gözlerimizi uyuyalım yok
Abisi 17 aylık Fln di yastıkla sallayarak uyutuyorduk bir haftada bıraktırdım beraber uyumaya başladık ama
Kizim
Emdiği için zor bide üstüne abiye göre asi

Ooo kokoş kız çok güzeller güle güle kullansın Öykü kuş

Ay bunlar çok şeker yaaaa güle güle kullansın prenses
Kavanozlardan oğlumun vardı iki tane kapakları kaybolmus
Bende bir sürü cicis aldim
Catal kaşık aldım minnokuma tulumlar aldım hepsi tam oldu eşimde diyor büyük al seneye de giysin bir ay için mi aldın dedim ula çuval gb mi olsun bir ay giysin ne edem
Kızıma bak
Ayakkabı. Bizdede sorundu o vicco kışlık olan iyi bence dene

Kız bugün ahsende öyleydi öğlen uykusu geldiği halde resmen ortalığı yıktı ağlamak da bağırmak. Zorla uyuttum hemen uyandı geri. Akşam üstü yine aynı zorla uyudu geri hemen kalktı. Bugün çok garipti. Valla bi ağladım ağladım rahatladım. Ama canım da çok sıkıldı. Hiç bir Allahın kulu da ahsene bakıyım bi dinlen kafanı dinle demiyor. Ona da ağladım. Annem ablam çok düşüncelidir ama ben demeden onlar desin istiyorum. Vallahi çok yoruldum

Oyyyy kıyamam sana vallahi çok zor bak
Emzirdim şimdi yine kalkti
Babası ayağına aldı
Canim
Kuzucum
Sen istemeden kimse annende olsa anlamıyor direk söylemen gerekiyor bırak v
Kaç

Ay allammm hahahahaahha kız cok fenalarr yaaa benimkide kapıya bakarr bian cinnet gecirtiyo benide yaa iste bizim strestimiz ona yansıtıyo oda geriyo babaya uyuyolarr
Cano gündüzleri hep uyutuyomusunuzz

Sagol canim, bi deneyeyim bakalim. Vicconun isiklilarindan gormustum internetten ona bakicam ama disarda nerde bulabilirim acaba? Flo'da fln satisi var midir ki?
Ooo kokoş kız çok güzeller güle güle kullansın Öykü kuş
Tesekkur ederiz

Ay allammm hahahahaahha kız cok fenalarr yaaa benimkide kapıya bakarr bian cinnet gecirtiyo benide yaa iste bizim strestimiz ona yansıtıyo oda geriyo babaya uyuyolarr
Cano gündüzleri hep uyutuyomusunuzz

Aynen kuzu hissediyorlar sorma
Gündüzleri iki kere uyuyor genelde kuzum

Reactions: Jou
Sagol canim, bi deneyeyim bakalim. Vicconun isiklilarindan gormustum internetten ona bakicam ama disarda nerde bulabilirim acaba? Flo'da fln satisi var midir ki?

Tesekkur ederiz
Flo nun internet sitesinde var ama kendinde yokmuş
Abow fiyatı 100 tl artmış

Eklentiler

• 8FEB8D0F-010C-40A0-970B-BD9364590CF7.png
    398,4 KB · Görüntüleme: 25
Onu da ben yapamıyorum yapım gereği onlar teklif edecek gerçekten anne olmaz zormuş yaa
Bende öyle yapamıyorum kendime kızıyorum bu huyumdan dolayı sana diyorum da kendim den bildiğim için istemen lazım diyorum
Vallahi benim destek olacsk
Şansım yok anneannem
Oluyor ablam
Çalışıyor derken nanay

Bende öyle yapamıyorum kendime kızıyorum bu huyumdan dolayı sana diyorum da kendim den bildiğim için istemen lazım diyorum
Vallahi benim destek olacsk
Şansım yok anneannem
Oluyor ablam
Çalışıyor derken nanay
Düşünsünler beni istiyorum teyzem var mesela kızına gidince çocuklara bakar çıkın gezin der. Anneme bakıyorum hiç öyle bir şey demiyor. İma ettiğim halde demedi. Halbuki her şeyi yapar bizim için düşünceli de normalde ama şaşırıyorum böyle olunca. Beklentim de oluyor tabi ister istemez

Ay bende çevreme bakınca çok iç geçiriyorum halam kuzenimin bebeğine bakıyor
Neyse oraya her gittiğimizde Elif sen dur ben yapım Elif ben uyuturum diyor yaş mi yapı mi nedir bilmiyorum
Ama yok abi ya
Arkadaş grubumuz var altılı çift abi hepsinin bebeği var tek çocukları bakıcı ile büyüyen benim bebem
Arkadaş geçen kv kızmış direk söylemiyor belli yazın okul kapalı oğlunu kv bakmadı lazım kendince kızına şehir dışına gidecekmiş bakıldığında iki tarafta haklı
Bide düşündüm ulan benim
Yerimde olsalar ne olacaktı acaba

Güneş bu tek uyku bir saatlik uyku erken uyku nerdeyse 10 saattir ayakta olmasına rağmen dedim bu gece derin uyur ama nerde 2 e kadar saat başı yarım saatte bir kalktı üstüne 2 den 4 e kadsr memedeydi
Üstüne uyudu diyip yatirdim
Park yatakta uyumuş mu diye bakim dedim baktım gözler açık gülücükler saçıyor sonra kalktı koşuyor park yatağın içinde zıplıyor aman Allahım
Uyumadi
Oyun yaptı babasini
Cagirdim
Memeye v ayağa gelmeyince
Şimdi sallıyor bende uyku gitti babası ayakta sallarken uyuya kalıyor garibim
Yeminle zor yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…