2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canımm o uyurken yapmaaa uyanıkkem yap yapkii görsün öğrensinn ben topluyorum sonra uyutmaya getiriyorum oturuyorum kahvemi içiyorum kızımda alıştı uyumaya gidecegimiz zaman topluyoruzz
Ay yavrum durmuyor ki bi dk hep tehlikeli sularda bu aralarda basıp kalkmaya başladı yerde n bulsa tek ayağını basıp kendini kaldırıyor almirayi küçükten yetistirior
Bizim kız hehej

Reactions: Jou
Sonunda doğum sonrası kontrole gittim hala gitmeyen var mı aranızda smear testi de yaptırdım
Ben 1 kere gittim doğum sonrası 3. Ayda ama bi daha gel falan demedi gideyim iyi hatırlattın. Ben hiç smear da yaptırmadım özel hastane yapıyor mu? Bu arada daha 3 ay önce regl oldum
Oooo hahahah ne guzell benimki köşeye geciyor yapıyor geliyo
Yaaa çok iyi demek ki farkında kolay öğrenir söylemeyi
Benim yeğenimde öyleydi gider bi köşede yapardı kakasını bazen ahsen eeeğğğh diyor inanmıyorum genelde 1 kere yapar günde. Yok annem yapmıştın diyorum sonra bakıyorum ki yapmış çocuk
Yaa ne güzell, ben de yaptığında bartu kaka mı yapmış eee mi yapmış falan diyorum ama boş boş bakıyor yani o kadar farkında değil ki

Bende diye diye öğrettim

Insallahh canımm hep beraber gidiyoruz tuvaletee öğrensin

Benim yeğenimde öyleydi gider bi köşede yapardı kakasını bazen ahsen eeeğğğh diyor inanmıyorum genelde 1 kere yapar günde. Yok annem yapmıştın diyorum sonra bakıyorum ki yapmış çocuk
Hahahahahaha kızz ya benimki yediği anda yapıyo yarımsaat sonra fena calışıyo bagırsakları cidden

Ahsen 2 haftadır kakasını yaparken eeeğğğh eeeğğğh diyor haber veriyor bazende yaptıktan sonra diyor

Kız Sweet o konuda çok yaralıyım Bee belis adanaya gitmeden kakası gelince söylemeye başlamıştı. Sonra hemen lazımlık aldım tuvalete çişini ve kakasını yapmaya başlamıştı ki adanaya gittik orada unutu gitti şimdi yaptıktan sonra söylüyor

Özelde hiç yaptırmadım kuzum sağlık ocağında ve devlet hastanesinde yaptırdım. Kız özele ne boş yere para veriyorsun git sağlık ocağında 2 dk yaptır :) doktor banada işte gel demişti ama hiç gitmedim sen yine gitmişsin en azından

Aaaaaa ciddi mi kız maşallah erken başlamış ama unutmuş gerçi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…