2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
bunu aldım bende
ya canım bir yorumda okudum ayaklarının üstü tombikse hiç almayın demişti
bende ondan sonra endişe ettim yaaa
ben 19,5 adidasda dar geldi diye 20 alacaktım baktım oda stokta yok 21 aldım çorap flnda olacak eylül ekim gb
gıcık oldum bende şimdi ya

Eki Görüntüle 3281588
Ayakları taraklıysa vicco nun bu modelleri olmaz kızıma denemiştim olmamıştı.Minipicco kalıbı geniş almıştım çok pahalıydı.Polarisin de ilk adım ayakkabısı var daha uygun yumuşacık 2. Ayakkabı olarak almıştım size bir atayım isterseniz çok rahattı ayagından cıkarmadı.

Oy kıyamam ya bizimkide popo içinde başlamış sıcak havalar bide kuzum
Hamazing ve trosy sürdüm
Hametan varsa ondan sür istersen
Sudocremi sürdüm kuzumm ya
Mustela kaşıntı kızarıklıkta sürüyodum ama bide bunu sürdüm yanii uyuyo şuan bi sıkıntı yok bantlı bez buldum evde bitane onu giydirdim kulot bez var yoksa hep digeri bitmiş

Bunu kullanıyorum fiyatı düşmüş.

140D9A08-CAC8-43BC-913A-D17BDCBA644E.png

İştahlı çocuğun hastasıyım yaaa maşallahhhh ❤️❤️❤️ bizimkileri ben atmaya utanıyorum sabah 1 yumurta sarısı ve 3 lokma ekmek içi 😅😅
Istahli bebek en kolayi. Benim ikizlerimden biri gayet güzel yerken, digeri savaş veriyor yememek için. Sandalyeye oturttugum an çığlıklar atiyor 2 3 lokma yerse ne ala baska da yemiyor zaten. Kilosu da dusuk. Insanin sinirleri bozuluyor artik ya

Ah kuzum keske tatilde olsaydim. Annem kalp krizi gecirdi 2 hafta önce aydindayim hala Anjio yapildi anca anca toparlaniyor bende bi oglanla bi annemle gelen gidenle ilgilenmekten telefonu elime hic alamadim. Anca bugün is basi yapti annem evde yalniz kaldik oglanla bi bakayim dedim nevar neyok.
Yaaa geçmiş olsun. 2 gündür aklımdasın bi fırsat bulup yazamamıştım

Valla ben okadar ayakkabi aldim asla giymiyor benimki ayaginin ustu tombik diyemi bilmem girmiyor 21 numaraya kadar olanlar 22 aliyorum oda cikiveriyor 😌
Benimkinin ayağı zayıf ama giyerken parmaklarını büküyor ayakkabı girmiyor. Bizim de ayak 19, 20 alsam çıkacak dediğin gibi

bunu aldım bende
ya canım bir yorumda okudum ayaklarının üstü tombikse hiç almayın demişti
bende ondan sonra endişe ettim yaaa
ben 19,5 adidasda dar geldi diye 20 alacaktım baktım oda stokta yok 21 aldım çorap flnda olacak eylül ekim gb
gıcık oldum bende şimdi ya

Eki Görüntüle 3281588
Bnm kiziminda ayaklari üstten tombik, ayakkabı giydirirken elimle yukardan bastırarak (😅) giydiriyorum ama ayagina olsa bile cok kolay cikiyor. Ayakkabı konusunda napicam hic bilmiyorum.

Ah kuzum keske tatilde olsaydim. Annem kalp krizi gecirdi 2 hafta önce aydindayim hala Anjio yapildi anca anca toparlaniyor bende bi oglanla bi annemle gelen gidenle ilgilenmekten telefonu elime hic alamadim. Anca bugün is basi yapti annem evde yalniz kaldik oglanla bi bakayim dedim nevar neyok.
Çok geçmiş olsun canım, acil sifalar diliyorum annene. Sen de yorulmussundur hamile hamile :KK43: kısa zamanda toparlansın inşallah.

Ayakları taraklıysa vicco nun bu modelleri olmaz kızıma denemiştim olmamıştı.Minipicco kalıbı geniş almıştım çok pahalıydı.Polarisin de ilk adım ayakkabısı var daha uygun yumuşacık 2. Ayakkabı olarak almıştım size bir atayım isterseniz çok rahattı ayagından cıkarmadı.
Atsana canım bakayım ayakları taraklı değil ama üstü sisko 🧐 ustude açıldı ayakkabının beğendim ama sen yinede at canımın

Sudocremi sürdüm kuzumm ya
Mustela kaşıntı kızarıklıkta sürüyodum ama bide bunu sürdüm yanii uyuyo şuan bi sıkıntı yok bantlı bez buldum evde bitane onu giydirdim kulot bez var yoksa hep digeri bitmiş

İns iyi gelir kuzum ama geçmezse dediklerimi yap
Bende kulot bez kullanıyordum bu sıcaklarda yanlış gondermislerdi
Değiştirmedim bantlı kullanıyorum iyili yanlış gelmiş o zaman

• Beğen
Reactions: Jou
Bnm kiziminda ayaklari üstten tombik, ayakkabı giydirirken elimle yukardan bastırarak (😅) giydiriyorum ama ayagina olsa bile cok kolay cikiyor. Ayakkabı konusunda napicam hic bilmiyorum.

Bende öyle yapıyorum kuzum ya
Evet sürekli cikip
Duruyor bide tam oturmuyor ayaklarına yamultuyor ayakları

X