2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evett sıcakt akulot bez kullanılmazmış ban bantlı işe yaradı hatta küçük tü 2 numaraydı yara yeri açık bırakıp sortunu cektim yukarı az önce baktımm gitmiss azı kalmış demekki oyüzden uyuyamamış benim kızım yaa bugece cok guzel uyudu
Masallah prensese ya bizimkisi uyumadı memedeydi hep ay yanımda yatırıyorum ya uyurken cok dönüyor düşer diye korkuyorum

• Beğen
Reactions: Jou
Istahli bebek en kolayi. Benim ikizlerimden biri gayet güzel yerken, digeri savaş veriyor yememek için. Sandalyeye oturttugum an çığlıklar atiyor 2 3 lokma yerse ne ala baska da yemiyor zaten. Kilosu da dusuk. Insanin sinirleri bozuluyor artik ya
Aynen o şekiliz. İyi yeme diyorum artık napayım hiç hazırlamak bile istemiyorum çünkü sonucu biliyorum😂

Biz diş fırçası ve macunu jack n jill kullanıyoruz

• Komik
Gercekten yanii bebek yapacaksan kocanla bakacan bakacaksa dogur bakamayacaksa dogurma bu devirde neseki kocam geliyo epeyde oynuyo ilgileniyo ben dinleniyorum dinlendiğim kadar sonrada uyku vakti geliyo

Onlarda bakmasa bitmiştik. Birde eşim uyutuyor genelde belisi. Anneler genelde stresli oldukları için hissettiklerinden uykuya almaları zor oluyormuş. Ben yarım saat uğraşırken eşim 5 dk da uyutup geliyor :))

Onlarda bakmasa bitmiştik. Birde eşim uyutuyor genelde belisi. Anneler genelde stresli oldukları için hissettiklerinden uykuya almaları zor oluyormuş. Ben yarım saat uğraşırken eşim 5 dk da uyutup geliyor :))
Aynen aynennn öyle oluyo maaleseff ama kocam uyutmaya getirirse onunla.oynamak isterrr oyüzden benimle alıştığı için bende uyuyo eşim biara uğraştı hic uyumadı oynamak istedi🤣🤣

Aynen aynennn öyle oluyo maaleseff ama kocam uyutmaya getirirse onunla.oynamak isterrr oyüzden benimle alıştığı için bende uyuyo eşim biara uğraştı hic uyumadı oynamak istedi🤣🤣
Benimki oynamayı hiç beceremiyor demekki çocuk sıkıldığı için uyuyo ahahaha
Hahahah ben hala gitmedim niye gidicem amannn🤣🤣
Kız dmee öylee git ay benim regl üst üste olunca artık gidim dedim

• Komik
X