2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Arada naamm deyip yemeye çalışsada oynuyor umarım seninkininde ilgisini çeker :)
Bnmkisinin şuan tek ilgisi makarnalar, ordan alip oraya koyuyor, kıt kıt yiyor, bnm soktuklarimi da cekti cikardi, davul gibi kevgire vuruyor suan :)) aha simdi makarnayi bana getirdi bn de yiyeyim bari 🤣

Eklentiler

• 20230803_101437.jpg
    20230803_101437.jpg
    122,6 KB · Görüntüleme: 33
İnşallah canım. Yoğurt yumurta ekmek şehriye çorbası ile geçiyor günlerimiz arada da kiraz şeftali 😂 ek gıda değil tek gıda diyorum artık🥲

Olmayınca olmuyor demek ki😂
Benim cocuklar ne yogurt ne peynir yiyor.Emir de et yemiyor mesela sebze pilav makarna ver yesin.Degisik degisik huylari var.Yegenim aslanyemezdi ne meyve ne yemek labne ve kofte yerdi sadece.Simdi annesi onunden aliyor cok yiyor diye😂

Çocuklardan hiçbirşeye fırsat bulamıyorum:) Emir bu ara uyumuyor sabah 5 de uyanuyiruz gece de 10 kere uyaniyoruz😅 Sen nasilsin napiyosun canim?Konusuyormu bicirik
Evett gece o sıkıntısı bendede var ya asıri uykusuzum sinirliyim 3 4 gundür de böyle
Iyiyim canım aynı konusuyo anne dedi baba dedi mama istedimi mama diyo mutfaga gidiyo gosteriyo aygazı falan

Kizlar selam ben gecen yil temmuz annelerindenim burda 2. Cocugu dusunen yada hamile olan var mi acaba bu konuda dusunceleriniz neler

Evett gece o sıkıntısı bendede var ya asıri uykusuzum sinirliyim 3 4 gundür de böyle
Iyiyim canım aynı konusuyo anne dedi baba dedi mama istedimi mama diyo mutfaga gidiyo gosteriyo aygazı falan
Ayy sinir yapiyor maalesef.Uykusuzluk tum dengeyi bozuyor

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Kizlar selam ben gecen yil temmuz annelerindenim burda 2. Cocugu dusunen yada hamile olan var mi acaba bu konuda dusunceleriniz neler
Canim kizimla oglumun arasinda 20 ay var.Cok zorlandim yorucu ve yipratici.Fiziksel ve psikolojik olarak zorladi beni.Bana sorarsan aralarinda en az 3 yas olmali.Hem anne icin hem de cocuklar icin.Buyugu ile pek ilgilenemiyosun maalesef.

HEmde ne hic halim yok kizım masallahh
Bu konuda cok sinir oluyorum mesela.Bitkin oldugunu paylasmak istiyorsun sadece insanlar anlamiyor.Sanki sikayet ediyormussun gibi algilayip SEN ANNESIN demeleri yok mu cildiriyorum.Kizim sen dinlen biraz hayatim sen gec uyu biraz ben bakarim diyen yok.Yardimci olmuyorsunuz madem susun da sinir bozmayin daha fazla.

Canim kizimla oglumun arasinda 20 ay var.Cok zorlandim yorucu ve yipratici.Fiziksel ve psikolojik olarak zorladi beni.Bana sorarsan aralarinda en az 3 yas olmali.Hem anne icin hem de cocuklar icin.Buyugu ile pek ilgilenemiyosun maalesef.
Esimde 3 yas olmali dusuncesinde ama bende bu yil oglumla tatile gittigimde cok zorlandim madem diyorum cocukla birseyler yapmak zor oyleyse ikisi birden buyusun gelecekte kolaylik olsun diyorum nasip bakalim

Esimde 3 yas olmali dusuncesinde ama bende bu yil oglumla tatile gittigimde cok zorlandim madem diyorum cocukla birseyler yapmak zor oyleyse ikisi birden buyusun gelecekte kolaylik olsun diyorum nasip bakalim
Yeterince ilgi alarak büyümeleri bana göre daha mantıklı. 2 yaş çocuklar için çok zor geçiyor.Sürekli ilgi hırçınlık inatçılık paylaşamama doğruyu yanlışı tam olarak bilememe küçüğün de ilgisini bölüyor.3 yaşında tuvalet eğitimi tamamalanıyor ve tehlikeli şeylerin biraz farkında oluyorlar

Bu konuda cok sinir oluyorum mesela.Bitkin oldugunu paylasmak istiyorsun sadece insanlar anlamiyor.Sanki sikayet ediyormussun gibi algilayip SEN ANNESIN demeleri yok mu cildiriyorum.Kizim sen dinlen biraz hayatim sen gec uyu biraz ben bakarim diyen yok.Yardimci olmuyorsunuz madem susun da sinir bozmayin daha fazla.
Aynenn oylee sen annesin demek yerine insan destege ihtiyacı varr ya guzel bise de yani

canım nörolojiye de gitmişsin 2 kez. Rahatlamaya çalış bence çünkü gerçekten hiç yapamadıkları şeyi tak diye bir kaç günde yapıveriyorlar. Hepsi birbirinden çok başka, benim çevremde çok var 18 ay ve sonrası desteksiz dikelen ve yürüyen hiç bir sorunları da yok çok şükür

Off gerçekten zor. Teyzemin oğlu da öyle. Umarım ona çevirmez

Ahh kuzum yaa bazen zorluyorlar gerçekten uykuya geçişte. 3 yaştan umutluyum düzelecek inşallah

vallahi kuzucum çok zorluyor hemde okadar uğraşıyorum dalamıyor babasında 10-15 dk uyuyor bu sefer babada yoruldum diye söyleniyor sanki ben yorulmuyorum

Benim attığım model mi aldın. Ahsen 19 giyiyor ama üst kısmı dar oldu izi çıkıyor ayağında durdukça. Sinir oldum ay o kadar para verdik. 20 alsam bu sefer kocaman olacak taban kısmı saçma sapan yapmışlar

bunu aldım bende
ya canım bir yorumda okudum ayaklarının üstü tombikse hiç almayın demişti
bende ondan sonra endişe ettim yaaa
ben 19,5 adidasda dar geldi diye 20 alacaktım baktım oda stokta yok 21 aldım çorap flnda olacak eylül ekim gb
gıcık oldum bende şimdi ya

1691059309473.png

X