2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
bunu aldım bende
ya canım bir yorumda okudum ayaklarının üstü tombikse hiç almayın demişti
bende ondan sonra endişe ettim yaaa
ben 19,5 adidasda dar geldi diye 20 alacaktım baktım oda stokta yok 21 aldım çorap flnda olacak eylül ekim gb
gıcık oldum bende şimdi ya

Eki Görüntüle 3281588
He bunu bilmiyorum bunu ben kışa doğru alcam 🤭

Ah kuzum keske tatilde olsaydim. Annem kalp krizi gecirdi 2 hafta önce aydindayim hala Anjio yapildi anca anca toparlaniyor bende bi oglanla bi annemle gelen gidenle ilgilenmekten telefonu elime hic alamadim. Anca bugün is basi yapti annem evde yalniz kaldik oglanla bi bakayim dedim nevar neyok.

Ah kuzum keske tatilde olsaydim. Annem kalp krizi gecirdi 2 hafta önce aydindayim hala Anjio yapildi anca anca toparlaniyor bende bi oglanla bi annemle gelen gidenle ilgilenmekten telefonu elime hic alamadim. Anca bugün is basi yapti annem evde yalniz kaldik oglanla bi bakayim dedim nevar neyok.
Ayy cok gecmis olsunn annene nasıl iyimi

Aman iyi iyii
Benim kızda arkası kalcası ustü pisik oldu bez terletti onu cıkardım gexiyo ev içinde insallah işemez🤣🤣
Ohhh totisi rahat etsin kuzumun bende arada saliyorum oyle sicakta hep bez olmuyor bizimde benek benek totisimiz işemez insallah ama pek sanmiyorum ben 2 kez o kaza kursununa gittim valla 😇

• Beğen
Reactions: Jou

Canım geçmiş olsun ne kadar çok var ya kalp krizi olayı 😐

bunu aldım bende
ya canım bir yorumda okudum ayaklarının üstü tombikse hiç almayın demişti
bende ondan sonra endişe ettim yaaa
ben 19,5 adidasda dar geldi diye 20 alacaktım baktım oda stokta yok 21 aldım çorap flnda olacak eylül ekim gb
gıcık oldum bende şimdi ya

Eki Görüntüle 3281588
Bizde de bundan var kuzum 21 no almıştım henüz giydirmedim biraz büyük. Tombik ayaklara uygun bu, üst tarafı geniş giydirmesi falan çok rahat. Güle güle giysin Güneş❤️
Geçmiş olsun canım😞

Bizde de bundan var kuzum 21 no almıştım henüz giydirmedim biraz büyük. Tombik ayaklara uygun bu, üst tarafı geniş giydirmesi falan çok rahat. Güle güle giysin Güneş❤️

Geçmiş olsun canım😞

Kuzum teşekkür ederim 21 bize tam oldu üstü tombik bizimkinin sevdi bugün ben denemek için giydirdim çıkarmıyor ayağından 🤣

Benimki cok fena pisik olduk kalcasina bel in asagisina bez alerjisi gibi oldu bi kasıdı kanattı hepten yaa cok üzüldümm külot bez kalın sanırim o yaptı
Oy kıyamam ya bizimkide popo içinde başlamış sıcak havalar bide kuzum
Hamazing ve trosy sürdüm
Hametan varsa ondan sür istersen

• Beğen
Reactions: Jou
X