2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim oğlum da koltuğa tutunup kalkıyor. Yan yan 1 2 adım gidiyor sadece. Yürüme arkadaşıyla dahi yürümüyor. Elinden tutunca da zorla 1 2 adım, zorlayınca ağlıyor. 18. Aya kadar normal diye biliyorum ben
Iste bağımsız bir kac saniye de olsa ayakta desteksiz durabilmesi lazim. Maalesef duramiyor. 2 defa cocuk norolojiyr goturdum ben. Sorun yok denildi.

Bu tarz oyuncaklar bende de var, ben kaldirmistim daha ileriki aylarda veririm diye ama zamanı geldiyse ben de vereyim dur. Oyuncak degisimi yapiyorum ben de arada bir. Ayni oyuncaklarla oynamaktan sıkılınca onları sepete kaldirip diger sepettekilerinden bi kac tane otuncak secip onune koyuyorum. O sekilde olunca ilgisi daha cok artiyor. Bendekiler de şu bak ama yine bunlar için erken sanki
Ben çok erken başladım bul taklara falan ben gösteriyorum o atıyor. En azından ne olacağını kavrıyor. O attığım 2 oyuncağı güzel oynuyoruz ipe çubuğa diziyor. Kirpinin çubuklarını takıyor. Ahsen bu tarz şeyleri seviyor bende direkt çıkarıyorum önüne. İlk fotodakini mesela sen göster yerlerini buraya tak falan diye yönlendire yönlendire

Tamam da farklı çeşitleri de yesin yav😂 geçen patates haşladım yumurta kırdım beğenmedi zorla 3 5 kaşık ancak 🤭

Sende o zaman denesene jouda yaptı geçerli not alındı ahaha havucu patatesi rendele güzel pişir üzerine de yumurta sarısı ve kaşar ekle off mis valla bende çok seviyorum ehehe

Sende o zaman denesene jouda yaptı geçerli not alındı ahaha havucu patatesi rendele güzel pişir üzerine de yumurta sarısı ve kaşar ekle off mis valla bende çok seviyorum ehehe
Sadece patatesli olanını yaptım onun 2 3 kere eh işte az yedi yarın farklı bir şey deneyim ya bu dediğini ya da susamlı olanı deneyim

Erkek olunca tabi işler değişiyor eheheh
Erkolar kapatılsın aşko
Hahahahahahahahahaha ay koptumm aynı benim kız🤣🤣🤣🤣🤣 birak aktivitelere sıçem diyo cocukk😂😂
Asla yok ya puzzle tahtasını ters çevirip yere vurarak çıkarıyor parçaları tek tek çıkarıp takmak yok 😂😂
Üstelik sonrasında uyurgezerliğe çevirme ihtimali de varmış😌

Evet bakıyorlar o tablodan ortalamanın altında minyon ama gelişimsel bişey demek için erken diyorlar. Çok tatlılar ama çok da zorlar gerçekten🥲
Çok tatlı bartuş ama maşallah bence uzun bir delikanlı olacak😄

X