2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Karadutumuzda bittii 😀😀 ama findik ezmesine bayılıyo bitane veriyorum bidaha istiyo orjinal çünkü fazla vermiyorum
Ben stoklu alıyorum karadutu en en sevdiği şey 😂😂 fındık fıstık ezmesi alayım dedim kaç kere ben kendim yemediğim için almak aklıma gelmiyor unutuyorum 😂 bal ve karadut özü dönüşümlü veriyorum işte 🤭

• Komik
Reactions: Jou
Ben stoklu alıyorum karadutu en en sevdiği şey 😂😂 fındık fıstık ezmesi alayım dedim kaç kere ben kendim yemediğim için almak aklıma gelmiyor unutuyorum 😂 bal ve karadut özü dönüşümlü veriyorum işte 🤭
Yaaa bala daha başlamadım ben haaa şöyle kaymakla ball vermeyi düşünüyorum bidahaki aya

Ahahahah ay Allahım yaa hep benzerler🤭
hepücü aynı bunların yaaa
Ama normal aslında boyu birde şuan erken üzülmen için böyle baştan kısa olanlar ileride birden boy atıyormuş annemler öyle der hep 😄 benimde abimin oğlu Yektadan 2 buçuk ay küçük ama görsen iri yarı boyları aynı hatta birde sağlık ocağında ayına göre olması gereken boy kilo oranları var oraya gidersen bir sor canım…
Ayy inşallah biz 15. Aya girdik umarım biter bu kabus ben bazen çok bunalıyorum iyi hissetmiyorum elimde olmadan

Kuzu 1 ay oldu evde kendi yürüyor bana ihtiyacı yok koltuk tepelerinde malum erkek çocuğu ama sokakta falan sanırsın yerler kayacak ayağının altından öyle telaşlı… bu arada maşallah Güneş’e 🌸

maşallah kuzuma ya
güneşi ben sokakta salamıyorum asfalt dün e bebekten alacaklarımı aldım bırakayım gitsin dedim kaydı yürüyemedi
bide sandalet giydirmiştim acaaba ondan mı vicdan yaptım
şimdi ayakkabılarını bekliyorum vicco inş tam olur

Alın size etkinlik :110:
IMG_20230802_171640.jpg

X