2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Nane canavarı seni nane olmazsa olmazı güzel görünüyor Ee yarın bende atayım bari ')

Kimse aktivite yapmıyor yani yalnız değilmişim iyi bari :) ben önceden youtubedan çok şarkı açıyordum ama 2 gündür günde yarım saate indirdim. Birlikte etrafı toparlıyoruz oyun gibi yapıyorum. Bulaşık mak falan boşaltıyoruz. Sonra oyuncaklaryla biraz oynayıp, küvetine su dolduruyorum orada biraz oyalanıyor duş aldırıp yatıyorum. Mutlaka balkondan bakıp birilerine laf atıyoruz tabi :) yani oyalayacak bişiler bulmaya çalışıyorum. aktivite yapsam seve seve oynar ama o işi çok beceremedim ya
Ya benim oğlan aktivite maktivite sevmiyor şu bul tak puzzle yapalım diyorum gösteriyorum sürekli takıp çıkararak sıkılıp fırlatıyor vurdulu kırdılı şeyler yapacaz illa 😵‍💫

kuzum bu çok fenaymış ya
bizimki memeyi bulursa susuyor ağzından uyuyacak
biran önce geçsin bu süreç ya
Üstelik sonrasında uyurgezerliğe çevirme ihtimali de varmış😌
Ama normal aslında boyu birde şuan erken üzülmen için böyle baştan kısa olanlar ileride birden boy atıyormuş annemler öyle der hep 😄 benimde abimin oğlu Yektadan 2 buçuk ay küçük ama görsen iri yarı boyları aynı hatta birde sağlık ocağında ayına göre olması gereken boy kilo oranları var oraya gidersen bir sor canım…
Ayy inşallah biz 15. Aya girdik umarım biter bu kabus ben bazen çok bunalıyorum iyi hissetmiyorum elimde olmadan

Kuzu 1 ay oldu evde kendi yürüyor bana ihtiyacı yok koltuk tepelerinde malum erkek çocuğu ama sokakta falan sanırsın yerler kayacak ayağının altından öyle telaşlı… bu arada maşallah Güneş’e 🌸
Evet bakıyorlar o tablodan ortalamanın altında minyon ama gelişimsel bişey demek için erken diyorlar. Çok tatlılar ama çok da zorlar gerçekten🥲

Nane canavarı seni nane olmazsa olmazı güzel görünüyor Ee yarın bende atayım bari ')

Kimse aktivite yapmıyor yani yalnız değilmişim iyi bari :) ben önceden youtubedan çok şarkı açıyordum ama 2 gündür günde yarım saate indirdim. Birlikte etrafı toparlıyoruz oyun gibi yapıyorum. Bulaşık mak falan boşaltıyoruz. Sonra oyuncaklaryla biraz oynayıp, küvetine su dolduruyorum orada biraz oyalanıyor duş aldırıp yatıyorum. Mutlaka balkondan bakıp birilerine laf atıyoruz tabi :) yani oyalayacak bişiler bulmaya çalışıyorum. aktivite yapsam seve seve oynar ama o işi çok beceremedim ya
Bende kaç kere niyetlendim aktivite için ama bi türlü yapmadım 🙊

Geçen bunları aldım bende. Ahsenin baya hoşuna gitti. Ahsen kuşumun ince motor becerileri ayına göre baya iyi. Bende bunu desteklemek için bunları aldım.

Bide oyuncak rotasyonu yapıyorum o da baya işe yarıyor dikkatini çekiyor

Geçen bunları aldım bende. Ahsenin baya hoşuna gitti. Ahsen kuşumun ince motor becerileri ayına göre baya iyi. Bende bunu desteklemek için bunları aldım.

Bide oyuncak rotasyonu yapıyorum o da baya işe yarıyor dikkatini çekiyor

Kız şu kirpiyi kendimiz çizip sonra kulak çöplerini koyabilir dur yatmadan yabilirim inş :))

X