2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay ahsende aynı yaaa yaşına yakın birini görsün gülerek yaklaşıyor hemen. Arkadaş geldi geçen kızı var 2 ay büyük benim ki bi gitti yanına oynamaya kız kaçtı resmen ağlayarak korktu bizden😂 yavrum oynamak istedikçe o kaçtı 🤭
Bizimkilere bire bir tam akran lazım ne buyuk olacak ne de ufak. Daha ufaklar korkar, daha buyuklerin hareketleri bizimkilere gore kaba ve orantisiz kalır 🤦‍♀️ yaşları yaşlarına, huylari huylarına uygun olacak ki doya doya kaynaşsınlar 😅

Evet, yanında yakını olmayınca tedirgin oluyor bnmki de. Bgn kızım cocukla yerde oynarken arkasinda duruyo muyum diye iki de bir dönup dönüp beni kontrol etti. Cocuk kapidan cikip kizima gel gel dedi sadece kapıya kadar ilerleyip orda oturup yanina gitmedi beni birakip. Kadin (kizim icin yabanci sayilir) kizima dokunmak isteyince de kadinin elini ittirip hemen bana dönöp baktı, tedirgin oldu. Normal ve iyi bi sey bence bu. Kendilerini guvenceye aliyorlar, biz yanlarinda olmadigimizda kendilerine zarar gelebilecegi iç güdüsüne sahipler.
Evet ben de bunu düşündüm bazen o ortamdan güven alamadığınıda hissediyorum, aynı gün iki farklı yerde farklı davranışlar sergilediğin de farkediyorum daha çok ama çocuklarla sosyalleşmesi hoşuma gidiyor, gelişim açısındanda iyi olduğunu okumuştum bir yerde…

Bizimkilere bire bir tam akran lazım ne buyuk olacak ne de ufak. Daha ufaklar korkar, daha buyuklerin hareketleri bizimkilere gore kaba ve orantisiz kalır 🤦‍♀️ yaşları yaşlarına, huylari huylarına uygun olacak ki doya doya kaynaşsınlar 😅
Valla yaaa hepimiz bir araya gelsek keşke 🤭

Naneli Havuclu patatesli omlet arasına kaşar peynir ve erik suyumuz 😍😍
HÜplediii

20230801_085659.jpg

Günaaaaydıınnn tatliş anneler kahvaltılar edildimi. Ve o soruyu yine soruyorum gün içinde nasıl oyalıyorsunuz bebişleri 🙄
Ben tvye youtub aciyorum vallahaa yoruluyorum yanii bebek bebek o sekermi var ona bayiliyo 🤣🤣 ha ha ha diyo taklidini yapip

Kapatıp oyunlarinlada oynuyo yanii kapağı açıp kapatmayı seviyo onu yapıyo atıştırma lar veriyorum oturup yiyo leslie açıyorum beraber yapıyoruz🤣🤣

Son düzenleme:
Aksine benimki kısa giyiyince cok terliyo heryeri buz oluyo bende bol tayt gibi birsey giydiriyorum hic pismiyor ustune kısa kollu zibın uyuyuncada oyle uyuyo serin oluyo benim odam
çok sıcaklarda tek zıbınla yatırmıştım ama artık kısa kollu terleyince buz gibi oluyor kolları
bacaklarıda uzun yatırıyorum gece birden serinlemiş geçen gün çok üzüldüm :KK43:

YunSev YunSev bartuya gece terörü teşhisi koyuldu 😞 sizin uykular hala bölük pörçük ve zorlu mu?

ay o nasılmış kuzu ya geçmiş olsun
bizim uykular çok fena sürekli memede yatağa alıştırmamıştım ama artık yanımda yatırıyorum uyuyakalıyorum
büyükte geliyor yanıma deli yatıyor bir elimde çınar düşmesin diye tutuyorum memede güneş
geçen gece 2 den 4 e kadar uyanıktım bir sonraki gece 4 den sonra ayaktaydım
bu gecede 5 de ayaktaydım ara ara kalkıyorum onu geçiyorum zaten
çınar geliyor ballı süt istiyor dişleri zaten sorunlu yok dedikçe ağlama krizleri
büyüdükçe zorlaştı yat oğlum diyorum yatmıcam diyor direniyor telefon elinden eksik kalmıyor
bende bebe 2 tane :KK70:

X