2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sivri kenarlar icin ben de cozum bulamadim maalesef cnm, söküp atıyo gerçekten. Kapak kilidi olarak da şunlardan aldım, tehlikeli olan yerlere iki kilit koyuyorum olur da birinin yapiskani fln atarsa diye.
Aynısından beyazı var bende benimki görmedikce nasıl actığımı hiç dikkatini bile çekmiyo

12. ayda 76 cmdi şimdi ne kadar oldu bilmiyorum. Sizler bebekken nasıldınız acaba sonradan da uzayabilir ama kısa değil boyu bence
Ben normalmişim kısa değildin bacakların uzun uzundu diyor. Eşimi pek hatırlamıyor kv hep mesaili çalışmış. İşyerinin kreşinde büyümüş 3 aylıktan itibaren.fotosu da yok doğru düzgün ama o kısa olabilir gibi geliyor. İnşallah büyüdükçe uzar 😌

Ben normalmişim kısa değildin bacakların uzun uzundu diyor. Eşimi pek hatırlamıyor kv hep mesaili çalışmış. İşyerinin kreşinde büyümüş 3 aylıktan itibaren.fotosu da yok doğru düzgün ama o kısa olabilir gibi geliyor. İnşallah büyüdükçe uzar 😌
Cnm erkek miydi senin bebiş? Bazi erkek çocukları birden boy atıyorlar. Kızsa da minyon olsa bile ne olacak? Minyonluk yakışıyor kızlara 🥰

Kızlar iyi akşamlar. Bebeklerinizin boyu ne kadar oldu? Benim oğlan top patlıcan gibi😌 kendinden küçükler bile geçmeye başladı sizce endişelenmeli miyim? Doktorum minyon biraz dedi en son. Geçen ay 75 cmdi. Max 76 falandır şu an😞
Bence endişelenme bende kısaymışım çocukken annem ufak tefektin diyor şuan boyum 1,67 yine çok uzun değilim ama standartlara göre fena sayılmaz 😄 Yektanın boyu 1 yaş kontrlolün de 82 cm di

Kızlar 1 yaşından sonra benim oğlan asla durmuyor sürekli beni yanında istiyor yani çok bunalıyorum bazen wc ye zor gidiyorum sürekli kalabalık ortamlarada gidiyoruz ama asla ayrılmıyor bazen arada bir aklına eserse oynuyor çocuklarla sizinkilerde böylemi

Mama ve meme dışında beslenmiyo bnmkisi. Gerisini bi iki gıdım alıp bırakıyo. Şimdi bi de kafasiyla hayir isareti yapmayi ogrenmis her şeye kafa sallayarak ıhhh ıhhh yapıyo 😁
Ya benimkide aynı yemek istemediği zaman kafasını sağ sol yapıyor çok hoşuma gidiyor bu şekilde iletişim kurabilmek 😄

Kızlar 1 yaşından sonra benim oğlan asla durmuyor sürekli beni yanında istiyor yani çok bunalıyorum bazen wc ye zor gidiyorum sürekli kalabalık ortamlarada gidiyoruz ama asla ayrılmıyor bazen arada bir aklına eserse oynuyor çocuklarla sizinkilerde böylemi
Yok yaa benimki wcye geliyo kapıyıda kapatıyo bekliyo beni😅😅😅

X