2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Unutmazsam eğer bide her gün dışardayız biz 😂😂😂
Vazgeçtim Jou Jou da zaten dediğimi görmezlikten geldi :)
senide canoooooooooooooo :KK70:
Yaaa :KK60:
YAv sen bi durr 😅😅😅 dua et sen bana etiket etmesem cosmayacakti buralarr :KK12::KK12::KK12::110::110:murpuyy geldi diye degil yanii👌
Kıskanç kıskanççç:lülülü::lülülü:
Bizim bi akrabanın çocuğu var Ahsenle 40 gün araları. Şu sıcaklarda çocuğu pişiriyorlar resmen uzun kollu, tayt falan. Hiç şort giydiğini görmedim bizden göre göre bugün şort giydirmişler sonunda 😂😂😂 çocuğu gördükçe ben pişiyordum resmen🤭
Ya geçen belisi aşı için sağlık ocağına götürdüm anam ne göreyim o gün azcık esinti oldu diye hemen çocuklara uzun kollu üzerine şişme yelek giydirmişler valla acıdım çocuklara yaaa

Ya geçen belisi aşı için sağlık ocağına götürdüm anam ne göreyim o gün azcık esinti oldu diye hemen çocuklara uzun kollu üzerine şişme yelek giydirmişler valla acıdım çocuklara yaaa
Neyi görmemezlikten geldim lann yorumu kaçırdıysam affolaa🥺🥺

Kızlar 1 yaşından sonra benim oğlan asla durmuyor sürekli beni yanında istiyor yani çok bunalıyorum bazen wc ye zor gidiyorum sürekli kalabalık ortamlarada gidiyoruz ama asla ayrılmıyor bazen arada bir aklına eserse oynuyor çocuklarla sizinkilerde böylemi
Kızımın, çocuklar dikkatini hemen çekiyor. Bi heycanlanıyor, yanlarına gidip tanışmak istiyor. Bgn komşumun 3 yaşındaki torunuyla oynamak istedi ama çocuk pek yanaşmadı. 1,5 yaşını bekliyorum, yaşına bastığı gibi oyun parkına götürücem orda doya doya akranlariyla oynayıp sosyalleşmesi için.

Evde ben nereye o da oraya, arkamdan geliyor emekleyerek fıtı fıtı. Tuvalette de rahat birakmiyor, kapiyi ortersem agliyor, acik birakirsam da iceriye giriyor, ya ordaki esyalari karistiriyor ya da kucagima tirmaniyor 🙈

Aman boşver o zaman ya hetemirsr bi3biriöize sorarız ne verdin minnoka diye
Sabah sabah hazırlayana kadar canımcıkıyo sabah 7 de kalkıyo aç aç 🤣 buzlukta krepim vardi onu tosta batirıp kaşar edeyim bakalım yiycekmi

Artık kendi seciyo resmen daha cok yeni tad almaya başlıyolar artık ıspanak yerdi cok bugun ettim yemedi mesela pilavla verdim onla yedi arada bi çıkartıyo ağzından cok sinir oluyorum cinnet geçiriyorum ya
Ye iste niye çıkariyon ağzından

Senne yapcaksın sabah
Yumurta falanda vericem tabi yanına

Sabah sabah hazırlayana kadar canımcıkıyo sabah 7 de kalkıyo aç aç 🤣 buzlukta krepim vardi onu tosta batirıp kaşar edeyim bakalım yiycekmi

Artık kendi seciyo resmen daha cok yeni tad almaya başlıyolar artık ıspanak yerdi cok bugun ettim yemedi mesela pilavla verdim onla yedi arada bi çıkartıyo ağzından cok sinir oluyorum cinnet geçiriyorum ya
Ye iste niye çıkariyon ağzından

Senne yapcaksın sabah
Yumurta falanda vericem tabi yanına

Benimkide çok seçiyor. Yoğurt delisi çocuk yoğurt yemek istemiyor artık. Kahvaltıda patatesi havucu rendeleyip yumuşayımca kaşar ve yumurta ekleyip pişiriyorum en sevdiği kahvaltı. Tavuğu çok seviyor bugün tavuk patates attım fırına onu yedi mesela. Yarın kahvaltı da lorlu omlet ve krep yapmayı düşünüyorum yanınada havuç ve şeftali suyu.

Benimkide çok seçiyor. Yoğurt delisi çocuk yoğurt yemek istemiyor artık. Kahvaltıda patatesi havucu rendeleyip pişiriyorum yumuşayımca kaşar ve yumurta sarısı ekleyip pişiriyorum en sevdiği kahvaltı. Tavuğu çok seviyor bugün tavuk patates attım fırına onu yedi mesela. Yarın kahvaltı da lorlu omlet ve krep yapmayı düşünüyorum yanınada havuç ve şeftali suyu.
Dimiii kendi eliyle uzatıyo bide bende erik suyu veriyorume bebekten aldımcok begendii
Etizaten seviyo şükürr patates delisi patates kızartmayı veriyodum ımmm diyoo 😅 bu yumurtaişini begendim havucla latatesi pişirip kaşarla yumurtayı koyup pisiriyosun yarın onu edeyim bari ya doyurucu

Dimiii kendi eliyle uzatıyo bide bende erik suyu veriyorume bebekten aldımcok begendii
Etizaten seviyo şükürr patates delisi patates kızartmayı veriyodum ımmm diyoo 😅 bu yumurtaişini begendim havucla latatesi pişirip kaşarla yumurtayı koyup pisiriyosun yarın onu edeyim bari ya doyurucu

Yaa yerim ağzının tadını biliyor patates kızartması sevilmez mi :)) valla fazla yapıp o yumurtada bende yiyorum çok güzel oluyor :) erik suyu hangisi merak ettim nası bişi kız

• Muhteşem
Reactions: Jou
Yaa yerim ağzının tadını biliyor patates kızartması sevilmez mi :)) valla fazla yapıp o yumurtada bende yiyorum çok güzel oluyor :) erik suyu hangisi merak ettim nası bişi kız
Ben bile beğendim heee 😀bende içtim arada
Hamm erik suyu yaz google amcaya çıkar hemen
Hatta dur ben atemm
1690834727782.png

Odediğinden yapcam o halde sabah

Kızlar 1 yaşından sonra benim oğlan asla durmuyor sürekli beni yanında istiyor yani çok bunalıyorum bazen wc ye zor gidiyorum sürekli kalabalık ortamlarada gidiyoruz ama asla ayrılmıyor bazen arada bir aklına eserse oynuyor çocuklarla sizinkilerde böylemi
Gerçekten 1 yaştan sonra oldu bizde de. Wc ye bile geliyor gelmeye çalışıyor. Yalnız kalınca ağlıyor, ufacık sesten korkuyor. Odadan çıkmaya yeltenince bile ağlamaya başlıyor. Ağlamada değil bağırıyor 😂

Valla aşırı sıcaklar var yazık günah çocuklara

Kızımın, çocuklar dikkatini hemen çekiyor. Bi heycanlanıyor, yanlarına gidip tanışmak istiyor. Bgn komşumun 3 yaşındaki torunuyla oynamak istedi ama çocuk pek yanaşmadı. 1,5 yaşını bekliyorum, yaşına bastığı gibi oyun parkına götürücem orda doya doya akranlariyla oynayıp sosyalleşmesi için.

Evde ben nereye o da oraya, arkamdan geliyor emekleyerek fıtı fıtı. Tuvalette de rahat birakmiyor, kapiyi ortersem agliyor, acik birakirsam da iceriye giriyor, ya ordaki esyalari karistiriyor ya da kucagima tirmaniyor 🙈
Yaa iste bu benimki hep ensemde ama diğer çocuklarla sosyalleşmeleri bence çok güzel birşey geçen gün bir ortamda çocuklarla çok eğlendi ama elimden tutup benide götürüyor onların olduğu yere yani beraber oynayacakmışız galiba ben 1 yaşıma geri dönücem 😄 benim istediğim benden biraz olsun kopması güvenmi alamıyor ortamdan anlayamıyorumki 😄

Gerçekten 1 yaştan sonra oldu bizde de. Wc ye bile geliyor gelmeye çalışıyor. Yalnız kalınca ağlıyor, ufacık sesten korkuyor. Odadan çıkmaya yeltenince bile ağlamaya başlıyor. Ağlamada değil bağırıyor 😂
Hah işte bu vallahi demekki normal bir durummuş 😂

Ay ahsende aynı yaaa yaşına yakın birini görsün gülerek yaklaşıyor hemen. Arkadaş geldi geçen kızı var 2 ay büyük benim ki bi gitti yanına oynamaya kız kaçtı resmen ağlayarak korktu bizden😂 yavrum oynamak istedikçe o kaçtı 🤭

Valla hele son 1 haftadır çığlık atarak bağırıyor 😂 yemeğini balkonda yediriyorum balkondan mutfağa geçtiğim anda gelene kadar bağırıyor komşular ne diyor acaba merak ediyorum 😂 gören etini koparıyorlar sanacak 😂
Vallahi ben koşarak geri dönüyorum korkutuyo beni annem diyo seni nasıl hizaya sokmuş 😂😂

Yaa iste bu benimki hep ensemde ama diğer çocuklarla sosyalleşmeleri bence çok güzel birşey geçen gün bir ortamda çocuklarla çok eğlendi ama elimden tutup benide götürüyor onların olduğu yere yani beraber oynayacakmışız galiba ben 1 yaşıma geri dönücem 😄 benim istediğim benden biraz olsun kopması güvenmi alamıyor ortamdan anlayamıyorumki 😄
Evet, yanında yakını olmayınca tedirgin oluyor bnmki de. Bgn kızım cocukla yerde oynarken arkasinda duruyo muyum diye iki de bir dönup dönüp beni kontrol etti. Cocuk kapidan cikip kizima gel gel dedi sadece kapıya kadar ilerleyip orda oturup yanina gitmedi beni birakip. Kadin (kizim icin yabanci sayilir) kizima dokunmak isteyince de kadinin elini ittirip hemen bana dönöp baktı, tedirgin oldu. Normal ve iyi bi sey bence bu. Kendilerini guvenceye aliyorlar, biz yanlarinda olmadigimizda kendilerine zarar gelebilecegi iç güdüsüne sahipler.

X