2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ay napcaz kuzu o kenarlar çok korkutuyor beni
çekmece kiliti at bakayım bende deterjanların olduğu dolapta oğlandan kalma var salondakileri çıkartmıştım çirkin duruyor diye oraya alıcam
Valla yapışkanı iyi olsa diycem onu da çıkarırlar bence. Çekince geliyor ben ebebekten aldım 2 3 marka hepsini çıkardı çekip

Tamam denk gelirsem atarım. Ben kışın alıyorum yazlıkları daha uygun oluyor
Kışın bulamıyorum ben gecen esimin kiz kardesi de kazak ve kaban aldim abla diyo. Dedim nerden buluyosunuz ya her yer yazlik kiyafet dolu, bana denk gelmiyo agustos sonu ve eylulun basinda oluyormus sanirim indirim baslar baslamaz gidemezsem hic bi sey bulamam bence, şuanda bile seneye icin 2 yaş kiyafet bulmakta zorlaniyorum genellikle ya yeni dogan ya da 4-5 yaş oluyor

Şu an alındığı için pek seçenek yok dediğin gibi Eylül ekim zamanları olur indirim

Ben artık 1 aydır benim yaptığım yemeklerden veriyorum kuzum tuzlu yağlısı nasılsa azcıkta pulbiber alışsın diye
Sütüm gene iyi doluyo ama bu ara cok düştü senin kızçe gibi oldu gece hele cok uyanıyor hep meme diyo buara hep benle uyumak istiyor anlaki iyi değilim yanii gülüyorum ediyorum ama ayakta durmaya çalışıyorum 3 4 aya kesecem asırı yoruldum dahada düştü

ay yok kuzu benim öncelikle sivri kenarlar için koruyucu ve çekmece kilitlerini çözmem lazım
Sivri kenarlar icin ben de cozum bulamadim maalesef cnm, söküp atıyo gerçekten. Kapak kilidi olarak da şunlardan aldım, tehlikeli olan yerlere iki kilit koyuyorum olur da birinin yapiskani fln atarsa diye.

Eklentiler

• 16908072461143620511919992866679.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 29
  • 16908072882205677071834009556099.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 28
Heee çamasır makinesinimi diyosun kızzz cocuk kilidi oluyo ama her makinede değil tabii
Yok cnm fırım için demistim, şöyle kilit işareti koymuşlar bakıcam birazdan youtubedan, belki videosu fln vardır

Eklentiler

• 16908075995865775378543591012283.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 24
Reactions: Jou
Aa bakayım ona da. Az önce dikkat ettim de bulasik makinesinde de var o isaretten, hepsinde oluyo demek ki

canım bende bizim yemeklerden veriyorum tatlandırıyorum
gece sürekli koynumda benimde koyduğum an başlıyor ağlamaya eskisinden daha beter oldu güneşte
doktor da gece beslenmesini kes su ver dedi çalışıyorum diye de vicdan yapma dedi ki yapıyorum bende 4 ay sonra fln keserim 1,5 yaş olsunda hayırlısı ile
kıyaamam ya zor olmaz mı suratım gülmüyor benimde ya farkında olmadan gergin oluyorum uykusuzum kaç zamandır

Reactions: Jou
Sivri kenarlar icin ben de cozum bulamadim maalesef cnm, söküp atıyo gerçekten. Kapak kilidi olarak da şunlardan aldım, tehlikeli olan yerlere iki kilit koyuyorum olur da birinin yapiskani fln atarsa diye.
çok iyiymiş canım acilen halledeyim cadı bide başka odaya kaçıyor bizim karşı oda ardiye gb oldu büyüğün oyuncakları akülü arabası bisiklleti derken oranın kapısını açık görünce kaçıyor bide bekliyor bana bakıyor geliyormuyum diye

Evet evettt su vermek aklıma geldi aslında sıcaktanda oluyo su isterler ama meme diyo bide su vermeye denicem bugece bakalim ne olcak

Aksine benimki kısa giyiyince cok terliyo heryeri buz oluyo bende bol tayt gibi birsey giydiriyorum hic pismiyor ustune kısa kollu zibın uyuyuncada oyle uyuyo serin oluyo benim odam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…