2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Markaların (tercihen lcw, koton, defacto) sezon sonu indirimi haberlerini de bu hassasiyetle bekliyorum senden sweedim bitmeden almam gereken yazlik şeyler var seneye için

Öykü de inanmazsın evde anneci dısarda babasının tarafının yanında babacı oluyor aniden. Cocuk onların yanında suratıma bakmıyor. Onlar da "ayyy babacı bu babacı bu" diye kakafoni yapıyolar
aynı şey bende var evde babadan kaçıyor baba dışarıya çıkarken bir bakıyorum güneş uçmuş babanın yanına birde yardımcı oluyor arabanın anahtarının yerini gösteriyor

eşimin memleketindeyiz ziyarete gittik güneş peşimden ayrılmıyor durmuyor
demezmi artık anneci mi oldu bismillah koca ne cvp verdi buraya gelince biraz anneye düşkün oldu
evde başının etini yedim orası da ayrı yane

Küfür gibi geliyo di mi annelere bu tarz cümleler gecende oyku eş tarafinin yaninda biraz anasının varligini fark eder gibi oldu yanima geldi, kucak fln istedi. K.validem oo gormeyeli anasina baglanmiş dedi. Bagli zaten buraya gelince sapıtıyo nedense dedim

bir önceki msj da yazdığımın yazının benzeri şimdi okudum güldüm demek hep aynıyız
bende orada bişi diyemiyorum sonra kocaya neden öyle demedin şöyle demedin diye laf ediyorum
Hoşlarına gidiyo çünkü onların da. Gecen oyku esim ise giderken arkasindan biraz mizikladi yani 5 sn surmemistir miziklaması. Miziklama amacı da babam gidiyor diye degil kesinlikle kucaktan indirdigi icindi. Aksam eve gelince kizimin arkamdan aglamasi cok hosuma gitti diyo

Hemen sipariş verdim . Benim oğlan da alerjik böyle şampuanlar iyi geliyor,thank you bebek

evet gıcık oluyorum bende
sanki biz oturuyoruz
benim eşimde çok ilgidir yardımcıdır
ee bende övüyorum diyorum eşim sağolsun yardımcı oluyor
diyor laf ettirmeyiz allah için yardım ediyor
dedim laf etmiyorum zaten D:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…