2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahsende aynı işi düşünce anneeeaaah diye bağırıyor. Babaya durmadan baba baba içten içten diyor
Öykü de inanmazsın evde anneci dısarda babasının tarafının yanında babacı oluyor aniden. Cocuk onların yanında suratıma bakmıyor. Onlar da "ayyy babacı bu babacı bu" diye kakafoni yapıyolar

Öykü de inanmazsın evde anneci dısarda babasının tarafının yanında babacı oluyor aniden. Cocuk onların yanında suratıma bakmıyor. Onlar da "ayyy babacı bu babacı bu" diye kakafoni yapıyolar
En sinir olduğum şey haaa kaynanam kalkmış diyo babasının gülü diyo bahh bahhh nese ben arabaya indim birsey almaya balkonda gördü benii bi cığlık kıyamettt kaynanam şaşırdı içimden dedim noldu kaynanababacımıymış dedimm hahahaa kocam diyo anneciii tam

Bi daha babacı derken iki kere düşün deseydin

Hıı babacı öykü kuşta da var ayıp yahu
Var var, diyorum ya suratıma bakmıyo, bizim tarafın yanında da tuvalete giderken bile peşimden ağlar gıccıkkk canım şey sorucam sana öykü'nün demiri bitti, sen 6000 ug kullaniyorum gibi bisey yazmistin bi ara sanki dogru mu hatirliyorum. Bgn demir alıcam ona göre alayım ben de.

Kizzz ne fena iki tarafada ayrı hareket

Demir mi d vitamini mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…