2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Neden bu kadar hareketliler yahu. Tamam çocuk dediğin hareketli olur da sanki bunlar çok fazla. Ahsende öyle sabaha kadar yatakta 100 kere dönüyordur 😂 bişeye kızıyorum yapmasın diye bi gülüyor karşımda arsız bebeler gibi geri benimde gülesim geliyor 😂😂
İkizler burcu özelliği olabilir mi acaba ya, bu kadarı gerçekten fazla gibi😅

Evimde her zaman bulunan şey şuan yok şaka gibi.
Büyük kızıma karbonatlı su ile gargara yaptırıyorum ama küçüğüme sprey gibi sikayim dedim asla kabul etmiyor ve hiç bsey yemiyor emmiyor su içmiyor bütün gece uyumadı acio diye ağlamaktan ne zor hastalikmis ben böyle bsey gormedim
Çok üzüldüm, acil şifa diliyorum evlatlarınıza😞 bir arkadaşımın çocuğu olmuştu geçen yıl ve gerçekten çok zor olduğunu onda görmüştüm. Karadut özünü ben de duydum. Zeytinyağı içirebilirseniz o da yaralara iyi gelir. Acıdan yiyemiyordur tabi, instagramda bi influsırda görmüştüm dondurma verdi bir kaç gün, meyveli yoğurt dondursanız belki soğuk soğuk iyi gelir hem enerji verir.

Canlar bizim kız artık yürüyor öncesi çok yorucuydu kendini sürekli yürütüyordu biraz rahatladım benim dışımda yanında birileri varsa kendi ben varsam tek elimi tutup yürüyor
Şimdi hanimefendiye ayakkabı bakıyorum doktor vicco önermiş arkadasa bide nubebe mi ne onu önermiş
sweetgirlcandy sweetgirlcandy Gugubi Gugubi Sade frappe Sade frappe

Belki de çoğumuzun bebişleri aynı kuduruklukta😂😂😂
Canım yemin ediyorum durmuyor bir dk bel kalmadı enerji bitik hep
Mızmız istediği yere gidecek oturup oynama yok akşam sokaktaydik tek uyku yaptı ikinci uyku içinde 6 buçukta başladı oyalayayim dedim dışarda karşı komşunun bebesi var abi kadin oturuyor. Çocukta onla beraber
Dedi sen böyle baya kilo verirsin durmuyor bi dk
Neyse dün kuzenin bebesinin d gunusu vardı orada dört bebek var birer ay arayla tek dönüşümü pasta yiyen ben ve esimdik la
Dur bi dk yoooook

Canlar bizim kız artık yürüyor öncesi çok yorucuydu kendini sürekli yürütüyordu biraz rahatladım benim dışımda yanında birileri varsa kendi ben varsam tek elimi tutup yürüyor
Şimdi hanimefendiye ayakkabı bakıyorum doktor vicco önermiş arkadasa bide nubebe mi ne onu önermiş
Yaaa gözünüz aydınnn😍😍 ay ben çok hevesliyim yürümesine ama daha hazır değil Bartu. Ben de vicco aldım, reebok aldım bi tane de dün hepsiburada indiriminden adidas aldım o gelmedi daha😇

Mızmız istediği yere gidecek oturup oynama yok akşam sokaktaydik tek uyku yaptı ikinci uyku içinde 6 buçukta başladı oyalayayim dedim dışarda karşı komşunun bebesi var abi kadin oturuyor. Çocukta onla beraber
Neyse dün kuzenin bebesinin d gunusu vardı orada dört bebek var birer ay arayla tek dönüşümü pasta yiyen ben ve esimdik la
Dur bi dk yoooook
Ahahah yaa ben mi yazdım acaba bunu dedim😂😂 arkadaşlarla buluşuyoruz daha küçük bebekliler bile yemeğini yiyor çayını kahvesini içiyor, bizde yazık eşim sürekli uzaklarda kucakta oğlanı gezdirmece. Ay geçen hafta ark kızının 1 yaş doğumgününü kutladı yanına sandalyeye oturttu bebeğini döndü arkasına birisiyle konuşuyor, karşıdan uçtum ay ay düşer diye tutmaya. Kız da yok yok düşmez dedi. Sonra gerçekten bebek yarım saat aynı sandalyede oturdu eline 1 adet pipet verdiler ve sadece onu oynuyordu. Maşallah diye diye okuya okuya içimden bir kaldım çok da özendim😅

Yaaa gözünüz aydınnn😍😍 ay ben çok hevesliyim yürümesine ama daha hazır değil Bartu. Ben de vicco aldım, reebok aldım bi tane de dün hepsiburada indiriminden adidas aldım o gelmedi daha😇
Teşekkürler kuzum bi anda oluyor tay tay hep yapıyordu bize doğru koşar adım 5 6 adiM atıyordu geçen hafta görümceme gittik kuzeni var altı ay kadar büyük ona mı heves etti
AnlaMadim baktım elinde suluk gidip geliyor 🤭🤭
Ya bende Adidas vardı hediye gelmişti ama özel yerler de iyide günlük iyi olmadi
Bide pembe Adidas aldım indirimden 22 numara aldim onuda seneye degil senenin senesine ancak olur bi tane sandalet alfim
Elbise altına 🤭🤭
O zaman senin gb vicco alayım 😍

Ahahah yaa ben mi yazdım acaba bunu dedim😂😂 arkadaşlarla buluşuyoruz daha küçük bebekliler bile yemeğini yiyor çayını kahvesini içiyor, bizde yazık eşim sürekli uzaklarda kucakta oğlanı gezdirmece. Ay geçen hafta ark kızının 1 yaş doğumgününü kutladı yanına sandalyeye oturttu bebeğini döndü arkasına birisiyle konuşuyor, karşıdan uçtum ay ay düşer diye tutmaya. Kız da yok yok düşmez dedi. Sonra gerçekten bebek yarım saat aynı sandalyede oturdu eline 1 adet pipet verdiler ve sadece onu oynuyordu. Maşallah diye diye okuya okuya içimden bir kaldım çok da özendim😅
Ay bunu okudum koptum ya okurken bende o anı senin gb hissettim canım ya
Yaz tatili denize gittik arkadaşlarla
Neyse kuzu denize soktular bebeyi ses yok kedi gb duruyor biz yok anam
Bittik Dedik
Kalkalım biz diyorlar yaaaa nereye daha yeni geldiniz içimden dedim benim
Bebe
Seninki gb olsa bende dururdum 🤭🤭

Ooo hadi gözünüz aydın darısı bize 😂 bende vicco nun yazlık modelini aldım yarın bir gün yürür diye 😂😂

Dur bi dk yoooook
Aynen ya akşam uyuyunca yatıyorum belim sırtım bi ağrıyor o zaman farkediyorum. Şimdi bide asla yalnız kalmıyor korkuyo peşimden geliyor ağlıyor tek kalınca. Ya diyorum millet mi rahat bizimkiler mi çok hareketli. Bence bizimkiler hareketli çünkü bizi her gören şaşkınlıkla bakıyor bu hareket ney diyor 😂

Teşekkürler kuzum bi anda oluyor tay tay hep yapıyordu bize doğru koşar adım 5 6 adiM atıyordu geçen hafta görümceme gittik kuzeni var altı ay kadar büyük ona mı heves etti
AnlaMadim baktım elinde suluk gidip geliyor 🤭🤭
Ya bende Adidas vardı hediye gelmişti ama özel yerler de iyide günlük iyi olmadi
Bide pembe Adidas aldım indirimden 22 numara aldim onuda seneye degil senenin senesine ancak olur bi tane sandalet alfim
Elbise altına 🤭🤭
O zaman senin gb vicco alayım 😍
Ben beğendim baya viccoyu, süet olandan aldım ben tek büyük cırtlı olan klasik model. Giyip çıkarması kolay tabanı da yumuşacık elastik

Peeeh imkanımı var toto 2 dk yer görecek bizimkilerde😂

Merhaba geçmiş olsun oğlunuz şuan nasıl neler yaptınız anlatabilir misiniz benim 4 buçuk yaş kızım ve 1 buçuk yaş oğlum şuan geçiriyor ablamizda ki döküntüler bayağı kötü gozukuyor ama genel durumu iyi oğlumun ağzı çok kötü durumda meme bile ememiyor su icemiyor aç mama diyor ama yiyemiyor doktora götürdük el ayak ağız hastalığı dedi antibiyotik ve ateş düşürücü krem verdi ağzı için sprey istedik iki yaş altına vermiyoruz dedi sizler naisl atlattiniz durumu yardımcı olurmusunuz
merhaba. bizdeki farklı bir tipiydi. döküntüler çok şiddetliydi, özellikle kollarındakiler su toplamıştı ama boğazında ağzının içinde çıkmadı çok şükür. 2 gün ateş sürdü, 1 haftanın sonunda döküntüler kurumaya başladı. 2. haftada tamamen geçti, kollarda biraz iz kaldı ama geçer dedi doktor. ilaç kullanmadık. virütik olduğu için antibiyotik bir işe yaramaz zaten. ben de en çok boğazda çıkacak diye korkmuştum, en zoru beslenememesi :KK43: geçer umarım sizin de bi an önce. çok geçmiş olsun :KK43:

Neden bu kadar hareketliler yahu. Tamam çocuk dediğin hareketli olur da sanki bunlar çok fazla. Ahsende öyle sabaha kadar yatakta 100 kere dönüyordur 😂 bişeye kızıyorum yapmasın diye bi gülüyor karşımda arsız bebeler gibi geri benimde gülesim geliyor 😂😂
ayy ben de bişeye kızınca parmağımı sallayıp ııııı yapıyorum, beni taklit edip gülüyor 😂 sonra ben de gülüyorum tabi 😂 çocuk üzerinde otoritem sıfır.

ayy ben de bişeye kızınca parmağımı sallayıp ııııı yapıyorum, beni taklit edip gülüyor 😂 sonra ben de gülüyorum tabi 😂 çocuk üzerinde otoritem sıfır.
Aynen valla hiç mi bişeyden korkmaz bi çocuk ya zarar göreceği şeylerde sesimi yükseltiyorum yapmasın diye yok gülüyor kikir kikir 😂

Aynen ya akşam uyuyunca yatıyorum belim sırtım bi ağrıyor o zaman farkediyorum. Şimdi bide asla yalnız kalmıyor korkuyo peşimden geliyor ağlıyor tek kalınca. Ya diyorum millet mi rahat bizimkiler mi çok hareketli. Bence bizimkiler hareketli çünkü bizi her gören şaşkınlıkla bakıyor bu hareket ney diyor 😂

aynen ya bide sıcaklardan mı nedir güneş sürekli kalkıyor uyuyamıyor dün gece birden 2,5 a kadar sürekli kalktı emdi yattı tekrar kalktı en son ayağıma aldım uyumadı sonra kocaya salla 10 dk dedim uyudu pis bende uyumuyor neyse koydum salondaki park yatağa açtım klimayıda ara ara maşallah 5 e kadar uyudu oğlanıda salona aldım aile boyu salondayız :KK70:
salon serin oluyor klima açmasakta ama çocukların odası bildiğin yanıyor ya

teşekkürler bebekim yazlık modelinin linkini atsana kuzucuk
Bu modelden aldım fiyatı çiçeksepetinde en uygundu. Daha gelmedi bakalım

Screenshot_20230724_095634_Google.jpg

X