2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
aynen ya bide sıcaklardan mı nedir güneş sürekli kalkıyor uyuyamıyor dün gece birden 2,5 a kadar sürekli kalktı emdi yattı tekrar kalktı en son ayağıma aldım uyumadı sonra kocaya salla 10 dk dedim uyudu pis bende uyumuyor neyse koydum salondaki park yatağa açtım klimayıda ara ara maşallah 5 e kadar uyudu oğlanıda salona aldım aile boyu salondayız :KK70:
salon serin oluyor klima açmasakta ama çocukların odası bildiğin yanıyor ya
Bence sıcak etkiliyor 2 gündür bizim buralar fena sıcak. Ahsen geceleri sürekli kalkıyor ağlıyor. Güneş alıyorsa çocukların odası sıcak oluyordur tabi zaten havalar da fena

Merhaba kizlar nasilsiniz.bizim bebis artik hic sabit durmuyo.oda oda dağita dağita gidiyo.ama evi ona uygun hale getirdik tabi.cok zor bir donem ama yine de guzel.
Birazcikta atarli bizimki.mesela dıs kapinin sesini duyarsa kapiya dogru koşmaya başliyo; dısarı beni de goturun diye:)sabahlari babasi gomleğini giydiği an anliyo ve başliyo yaygaraya dişari gitmek ićin.
tam anlamiyla yuruyunce neler olacak diye merak eden anneler varsa diyebilirimki; tutuna tutuna kalkmasindan,biyerlere tutunarak ayakta kalmasindan cok daha guzel yurumesi.cunku artik düsmuyolar.

Merhaba kizlar nasilsiniz.bizim bebis artik hic sabit durmuyo.oda oda dağita dağita gidiyo.ama evi ona uygun hale getirdik tabi.cok zor bir donem ama yine de guzel.
Birazcikta atarli bizimki.mesela dıs kapinin sesini duyarsa kapiya dogru koşmaya başliyo; dısarı beni de goturun diye:)sabahlari babasi gomleğini giydiği an anliyo ve başliyo yaygaraya dişari gitmek ićin.
tam anlamiyla yuruyunce neler olacak diye merak eden anneler varsa diyebilirimki; tutuna tutuna kalkmasindan,biyerlere tutunarak ayakta kalmasindan cok daha guzel yurumesi.cunku artik düsmuyolar.
Merhaba cnm, sevindim senin adına. Bizimki yürüse yürür ama 6 adım atıp totosunu yere bırakıyor ama bu ortaligi dagitmasi icin bir wngel degil tabi ki. Daha az önce kahvemi koltuga döktü, Allahtan pike sermistim de uzerine geldi hepsi 😅 o ayak ucuna kalktığında uzanamadigi yer yok 😑 kayip esyalarin hepsi koltuk altlarinda oluyor. Koltuk altlarinda ne ararsan bulabilirsin bizde 🤣 Seninki gezmeye düşkün demek ki, artık zırt pırt gezme ister bu sıcak havalarda 😅

Merhaba cnm, sevindim senin adına. Bizimki yürüse yürür ama 6 adım atıp totosunu yere bırakıyor ama bu ortaligi dagitmasi icin bir wngel degil tabi ki. Daha az önce kahvemi koltuga döktü, Allahtan pike sermistim de uzerine geldi hepsi 😅 o ayak ucuna kalktığında uzanamadigi yer yok 😑 kayip esyalarin hepsi koltuk altlarinda oluyor. Koltuk altlarinda ne ararsan bulabilirsin bizde 🤣 Seninki gezmeye düşkün demek ki, artık zırt pırt gezme ister bu sıcak havalarda 😅
6 adim atabiliyosa 1 aya kalmaz tam olarak yürür canim o zaman senin yaramazda.bizimde kanepe altlarinda herşey.gezmeyi cok sever eve girmek istemez bizimki.hele ki tatilde denizden getiremedik.aksam olunca ciglik kiyamet otele gidiyoduk:)

bende buna baktım kuzu sabah özdilekte varmış 20-21 numara denerim öyle alırım bakayım çok rahat gözüküyor
Kızıma almıştım minipicco unisex şimdi oğlan da giyiyor.Hava alan hakiki deri yumuşak Spor ayakkabısı almak dha mantıklı bana göre sürekli düşüyorlar.Tam yürüyrmiyorlar.Cocuk hangisiyle rahat yürüyorsa deneyerek almalı.

Kızıma almıştım minipicco unisex şimdi oğlan da giyiyor.Hava alan hakiki deri yumuşak Spor ayakkabısı almak dha mantıklı bana göre sürekli düşüyorlar.Tam yürüyrmiyorlar.Cocuk hangisiyle rahat yürüyorsa deneyerek almalı.
Benim oğlana aldıklarım hep maviymiş unisex alsaymışım keşke :KK70:

6 adim atabiliyosa 1 aya kalmaz tam olarak yürür canim o zaman senin yaramazda.bizimde kanepe altlarinda herşey.gezmeyi cok sever eve girmek istemez bizimki.hele ki tatilde denizden getiremedik.aksam olunca ciglik kiyamet otele gidiyoduk:)
Tatile nereye gittiniz, denizi güzel miydi? Bizim gittigimiz yer cok esiyodu, o yuzden bu sene pek giremedik

canım selam
bizim kızda başladı yürümeye eskiye göre daha iyi ama basamaklarla biraz sorunumuz mevcut tutunarakda olsa geçiyor :KK70:
bizimki adda diyince hemen kapıya koşup arabanın anahtarlarını gösteriyor
baba giyinirken hemen anlıyor bağırıyor benide götürün diye
en çok severek kullandığı ön balkon orada bir aşağı bir yukarı yürüyor
sinekliği kapatıp açıyor
balkona götürmezsem ağlama krizleri eee yaz sıcağı üstüm müsait olmuyor hopp üst değiştir hanımı balkona çıkar :KK70:

Tatile nereye gittiniz, denizi güzel miydi? Bizim gittigimiz yer cok esiyodu, o yuzden bu sene pek giremedik
Bu sene karadenize gittik ama esinti yoktu güzeldi deniz de.ama tabi aman aman bi sıcak yoktu orda.sanirim siz egeye gitmişsiniz.kizim kucukken alacati sonraki sene de marmarise gitmiştik.iki yer de baya esiyodu hasta olacak diye cok korkmuştum.bebekli aileler icin en guzeli antalya bence gayet sıcak oluyo.ama ordada tamamen kum bulmak zor oluyo.

X