2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aaay cok sıkıldım, 1 yaş atagi mi bu yemek yemiyo uykuya zor geciyo ih ih ih herseyi gösterip istiyo ne istedigi de belli degil, sizde de boyle mi imdat
Valla sorma yaaa bugün çıldırdım resmen bağırdım tutamadım kendimi. Gerçekten bunaldım artık 1 haftadır falan öyle. Dediğin gibi her şeyi ıh ıh diye göstererek istiyor. Önceden oyun oynardık birlikte şimdi yok. Valla yoruldum bende

Ayy benim ki de uykuyu sever güzel uyurdu gündüz. Şimdi gündüzleri çok zor uyuyor yaaa. İnşallah düzelir bizimki de

Ay evt iste ayni, memede dalamazsa deliriyo sallatirmiyo da suan bizimki, bakalim napicaz
Huyu suyu degisti cocuklarin ya, ztn az yiyo yedigini de agzinda tutuyo bide, sizde var mi agizda tutma?
Ahahaha bu iyimis agzinin oyle kalmasi

Oh cok sukur geciyosa sabrederiz ya valla yasarken hic gecmicek bundan sonra boyle kaldi saniyo insan
Delirdi cocuklar, insalah duzelirler valla anlamiyorum da ne istedigini surekli bi kriz

Bise simdi agizda tutma cikti bizde, ahsende yediklerini agzinda tutma huyu var mi? Surekli corba mi vericm ben buna yani istemiyorum corba vermek, bitek corbayi biriktirmiyo agzinda

O yok şükür ağzında biriktirmeyi çok önceleri yapıyordu unuttu Allahtan

Ağızda biriktirme, sonra elini ağzına sokup topluca ağızdan çıkarma, sonra ışık hızıyla kafasına yüzüne sürme. En azından çorba yiyormuş, sıvılarda da püskürüyor sürekli. Kandırmaya çalışırsam da parmaklarını boğazına kadar sokup kusturuyor kendini benim oğlum zaten kolik, uyku sorunu, huysuzluk derken hiç gün yüzü göstermedi sağolsun artık yadırgamıyorum

ağzında tutuyor canım evet oyun yapıyor fln
ya ben çok yorgunum dün gece hiç uyumadı sürekli memede kalmak istedi gözlerini açtı uyumadı oturdu

bizim bebeler çok benziyor neyseki ağlama krizleri bitti dün akşam ayaktaydı yürürken bir kaydı suratını vurdu yere hayırlısı ile düşmeden bir yürüseler

ya ben çok yorgunum dün gece hiç uyumadı sürekli memede kalmak istedi gözlerini açtı uyumadı oturdu
Hala uyku sorunu devam dimi emzirme sayısını sınırladık biz, daha iyi gibi. Asıl bu haftasonu odayı ayırıyoruz, kameramız bugün geldi. Ayy allahım çok korkuyorum

Slm kizlar nasilsiniz?Bütün bebeler aynı demek.Biz de 1 haftadır sürekli kucakta durmak istiyoruz.İndirdiğim an kıyamet kopuyor .İştah yok gündüzleri zor uyutuyorum.Gece sürekli uyanma vs vs….Atak dönemi demek ki…Biz geçen hfta azı dişimizi patlattık siZde de varmı?

Bebikle uğraşmaca aynıyız 4 azı 1 köpek dişi var gördüğümde kadarıyla açmıyor ağzını sıpa

Bizde henüz yok, 4 altta 4 üstte var ortadaki dişler sadece. Çok zorluyormuş azı ve köpek dişleri. Daha çıkmadan halim fena

Bizim azi ve yan kesiciler patladi 9 disimiz var istahsizlik bizdede var 2 aydir 10 kg ne alio ne verio asla yemek yediremiyorum zaten istahsizdi hastalaninca iyice gitti istah

O yok şükür ağzında biriktirmeyi çok önceleri yapıyordu unuttu Allahtan
Ay iyi bari masallah aman olmasin ya cok si ir bozucu
Nerde antikalik var bebiklerde valla corba yiyo sukur disarda daha iyi yiyo sanki aklinda bulunsun cikarabiliyosan disarda yedirmeyi dene bi de
Bazi geceler kalkip oturuyolar evt cok fena ya, ne zaman duzelicekler acaba cok merak ediyorum

Bakımları gitgide kolaylaşacagina zorlaşiyor sanki. Bnm kizimda geceleri sacmaliyor bu aralar. Meme emerken emerken birden kendisi birakiyor, diger tarafina donuyor sonra meme diye agliyor. 10 sn emip löp diyr birakip sonra da agliyor. Sagda solda her yerde memesi olsun istiyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…