2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bizde de durumlar sizinle aynı emzirme bitince bitecek heralde arrık

Merhabalar hanımlar, nasilsiniz? Minik boncukları nasıl?

Biz sehirdisina geldik annemlere. Bilemiyorum gelmesek daha mı iyiydi:))

Ufaklık durmuyor kimsede, bir eşimde bir bende. Hatta odada oyuncaklarla bırakıp çıksam çığlık kıyamet ağlıyor ki yanında dedesi ve anneannesi var aslında. Ne yapacağım bilemiyorum, çok darlandım ya..

Bizde aynı durumdayız. Benim ki babada bile durmuyor bazen arkamdan ağlıyor. Genelimizde olduğuna göre demek ki normal diyorum

Canim alabilecegim guvenilir bir marka varmi? Benim oglan bronsit oldu 1 haftadir perisanim uyku yok surekli kucakta hırıltılı yavrum icim gidiyor

Bu sayfadan alıyorum. Sitesinin linki var profilde. Sabah akşam 1 çay kaşığı veriyorum hastalık döneminde

Aaay cok sıkıldım, 1 yaş atagi mi bu yemek yemiyo uykuya zor geciyo ih ih ih herseyi gösterip istiyo ne istedigi de belli degil, sizde de boyle mi imdat

Canım selam
bizimki memede uyuyor memede dalamazsa babası alıp ayağında sallıyor
ben yoksam benim dışımdaki herkesin ayağında uyuyor
ama beni meme olarak görüyor sadece bende 3 ay daha emzirip bırakmak istiyorum çok zorlanıyorum artık

Aaay cok sıkıldım, 1 yaş atagi mi bu yemek yemiyo uykuya zor geciyo ih ih ih herseyi gösterip istiyo ne istedigi de belli degil, sizde de boyle mi imdat

yemek yemiyor bizimkide en fazla 5 kaşık yiyor sonra memede ee sütümde azaldı işten dolayı
evet uykuda bende zorlanıyorum iiyice uykusu gelene kadar oyalıyorum en son baya baya mızmızlanıyor o zaman uykuya götürüyorum
ıh ıh herşeyi bizimkide söylüyor özellikle çok su içiyor bol bol su ver kuzucum havalarda sıcak
sofrada ona uzattığımı yemeyip başka şeyleri denemek istiyor ya da benim yemeğimden yemek istiyor
bide sürekli yürüyoruz tek elle tutuyor kapıları açıp kapatmak istiyor

merhaba canım
aynı durum bizdede geçerli bizim kızda benim dışımda kimseyle durmadı babada bile durmuyor babası ben yürüteyim diyor oturuyor hemen başlıyor ağlamaya çok yoruldum evimin düzeninde en azından bir şekilde hallediyordum
oyuncakla oynuyorsa bile yanında durmam lazım dalıp bıraksam uzaktan beni görüp hemen hedefe geliyor aman allahım diyorum
3 akşam çocukları uyutup anneme ve kayınvalideme bırakıp 1 saat dışarı çıktık öyle
hatta bi akşam kayınvalidem aradı uyandı durmuyor meme istiyor dedi hooooop hemen geri dönüp eve geçtik

Aa resmen aynı düzen, baya şaşırdım şu an. bizim de 3e kadar aynı 3ten sonra dediğin gibi saat başı 45 dkda emmek. Zaten 6da pes edip kalkıyoruz. Ben de yapmak istiyorum sürecini paylaş olur mu?

evet bizdede durum aynı akşam 9 gb gece uykusuna geçiyor 12 e kadar güzel uyuyor sonra emziriyorum 2,30-3 bazende 4 e kadar uyuyor sonra koydukça uyanıyor yanımda memede uyuyor bu sefer yataktan düşerse diye korkuyorum uyuyamıyorum çok zor gerçekten

aynı aynı. herşeye bu bu bu bu. artık ağzı bi süre sonra buu pozisyonunda kalıyo bişey demese de ve istediği şeyden sıkılma süresi 30 sn. uykular çileydi hele. gunduz tek uyku, o da 1 saat uğraşla. gece de en az 1 saat uğraşmadan uyumuyodu. bi de ilk kez çok kuvvetli ağladı uyumamak için. bu durum 1 ay filan sürdü. düzeldi şimdi neyseki. 2 gündüz uykusuna geri döndük şükür. max 10dk da uyutabiliyorum.

bu bebeklerin aynı olması çok komik ya bu arada deniz hep benimle uyuyor 7. ayından beri. ayrı yatağa yatırmayı düşünemiuorum bile yatağı duvara dayadım ben düşerse diye. diğer tarafta da ben yatıyorum. ayak ucuna da yastıklar filan. kocacım hala koltukta

Vallahi ya
Ben hiç yanıma almadım ama belli bir saatten sonra bir şekilde uyuyakalıyoruz
Abimiz var gece geliyor o yüzden yanıma alıştırmamistim hiç
oğlum geliyor sabah 4 gb Fln sonra kız memede sonra kız durmuyor uyanıyor kocayı yataktan gönderiyorum oglumla
Beraber sonra kizceyle biz kalıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…