2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
canım ben hep futbol oynayan çocukları izletiyodum. sonra evde topu kovalamak için yürümeye başladı. tabi elimden tutarak:) belki sende işe yarar bu yöntem?
Bi denyim kuzum ya valla yurumesini cok istiyorum surekli kucakta zor geliyor bana

Muhtemelen rutine girdikleri icin herkesin bildigini saniyorlar. Bende de Onemli bir detay atlamamalari gerek. Saglik ocagindaki hemsirenin bana söyledigi birkac gün once asi icin gelen bayani uyarmislar yumurta kontrolunden sonra alerjisi yoksa gelirsiniz asilarinizi yapariz diye. Bebegin alerjisi cikmis. Bu arada omlet kesinlikle yediremiyorum. corba ya da kasik/ catalla verebilecegim kati yemekleri yiyor oglum. Bu sabah omlet yapayim dedim icine de spirulinadan (ayh o koku ne oyle) 1 tutam atmistim. O da heba oldu. simdilik civali civali dolaniyoruz. kisnis 1 tutam atiyorum yemeklerine. Ingiliz tuzunu da havuz almistik onda deneyecegim kendim de girerim icine rahatlatiyormus :)

Kizlar ya sizin minnoslar yurumeye basladimi benim oglan hic istemiyor ayakkabi bile giydiremiyoruz bugun kontrolumuz vardi 5 cm uzamis ama 300 gr vermis ayakta pek durasi gelmio
Uzun zamandır koltuk kenarlarına ya da elimize tutunup gidiyor b bizim minik. Bu ara yerden ayağa kalkıyor biraz durup düşüyor henüz bağımsız adım atmadı ben de beklemedeyim

Valla benim kız omlete bayılıyordu sonra bi soğudu baya yumurta yemedi 1 2 kaşık ancak bazende hiç. Şimdi yine yiyor gibi. Spirulinayı 1 çay kaşığı attım ben yemyeşil oldu kokusu berbat yaaa ama pişince azcık baktım farklı bi tat gelmedi bana bende havuzda denemeyi düşünüyorum çünkü şu an banyoda falan daha üşür bekletirsem diye. Ya da ayaklarını sokup bekletcem banyo öncesi. Evet evet bizlerede iyi geliyormuş herkes kullanıyor valla ben yeni öğrendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…