2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
organik boya ile boyuyordum son sefer öyle yapmadım bende beyaz çok fazla mecburen boyuyorum ya :KK43:
Geçen Osman gönülalana sormuş bir anne emzirirken hiç önermiyorum. Yapılacaksada dip boyası olmasın mi demişti tam hatırlamıyorum yanlışta yönlendirmeyeyim. Ekran resmî almışımdır bulursam atarım buraya.. Saçlar hiç beyazlamasa keşke 🙈

Oyle oluyo canım yaa iyi yaptınnn hakettinn utanması bile iyi çıktı baskası olsa utanmazdı geldi konustu senle
Baskasi olsa yapmazdi bence cunku biz 16 yildir birlikteyiz ben baslarda huyunu bildigim icin hep uzak kaldim evlilige ama o israr etti senden baskasiyla olmazlar ölürümler alkole dadanmalar ben bukadar sevginin bizi mutlu edecegini sanmistim ama malesef oyle olmuyormus asla bekledigim gbi sonuc alamadim aman ne hali varsa görsün ozaman cebinde parasi yoktu zorla evlendik simdi cebi para gorunce bitarafi kalkti el yicegine ben yerim kafasindayim suan.

Teyzoslari alp Arslan la tanisin bakalim ☘️

Eklentiler

• 20230615_151810.jpg
    20230615_151810.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 43
amin kuzucum sağlıkla büyüsünlerde kuzucuklar
oh mis iyi yapmışsınız vallahi yoksa zaten imkansız
eşimde en az bir yıl çocuk düşünmüyordu girdim kanına :KK70: yaş ilerlemeden olsun dediim
birde kandırdım ama ikide kandıramadım aha yine yaşlı anneyim :KK70:
Ay yok ya ne yaşlısı iyi yetişiyosun iki çocuk ev iş helal olsun diyorum 😘😀

Valla canim ben sokaga cikarip elinden tutup yurutmeye calisiyorum ama atiyor kendini yere ayni durumdayiz bende ne yapicam bilmiyorum internetede bakiyorum ama hic fikir edinemedim.
canım ben hep futbol oynayan çocukları izletiyodum. sonra evde topu kovalamak için yürümeye başladı. tabi elimden tutarak:) belki sende işe yarar bu yöntem?

X