2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Güneş büyüynce rahat rahat gezersinzi artık bolca kuzum. Biz evlenince iki yıl bebiş istemedik o arada gezmiştik yoksa nerdeee 😂
amin kuzucum sağlıkla büyüsünlerde kuzucuklar
oh mis iyi yapmışsınız vallahi yoksa zaten imkansız
eşimde en az bir yıl çocuk düşünmüyordu girdim kanına :KK70: yaş ilerlemeden olsun dediim
birde kandırdım ama ikide kandıramadım aha yine yaşlı anneyim :KK70:

Ben çok düzenli kullandım canım ama yine düşük çıktı anlamadım yani. Annem de bazı bünyelerin kullansa da düşük oluyor bizim de öyle dedi aslı astarı var mı bilmiyorum hiç. Biz de sidefer ya da ocean a
Biz ocean kullaniyoduk,onu birakin dedi doktor.sideferi buzdolabinda sakliyoruz,toz halinde sulandiriyoruz.1 ay kullanim suresi var

Yaaa geçmiş olsun noldu
Saoalsın sweetcim süt izni için geldiğimde bebek kucağımda odaya geçerken hızlıca son parmağım sandalyeye sert bi şekilde takıldı. Ayağımın yarısı mor ve şiş 🙈 Haftasonu doğum günü yapıcaz inşallah geçer ağrısı geçmezse terlikle takılacağım artık 🤣

Aç demişti doktor hep aç verdim olmadı tok deneyeyim biraz da belki işe yarar. Akşama kadar epey meyve yiyor c vit ordan alıyordur bence ama 🙂sağ ol kuzum
Dvit için aç tok demez aslında doktorlar nasıl demiş öyle Demir ile karıştırma o aç karna veriliyor 1 saat sonra yemek, ya da yemekten 2 saat sonra veriliyor.

Evet doktorda oyle dedi kuzum ama asiri zayif ya bide uzun boylu olunca iyice belli oluyor eskiden bukadar bariz durmuyordu
Diş çıkarma ve yaz gelince birde hareketliyse oluyor kuzum. Bana ebe bu saatten sonra aynı kiloda bile olabilir zayıflarsada hareketli mi vs die bakarız dedi. Anne olunca insanın aklını binbir türlü şey kemiriyor.

Kız bizi rahat bırakmıyor ki mecbur yürütüyoruz ama kendi kendine yürümüyor işte istese yapar yani o sinyali veriyo ayakta duruyo kendi kendine çünkü ama neyden korkuyor anlamadım.. ayakları çıplak bırakmak iyiymiş yürüme açısından tek bildiğim bu :)
canım bizim kızda öyleydi kucağımdan kayıp kendini sürekli yürütüyordu son 4-5 gündür bu durum azaldı
daha çok tırmanma ve ayakta durmaya çalışma var
tay tay diyoruz 3-4 adım atıyor

Saoalsın sweetcim süt izni için geldiğimde bebek kucağımda odaya geçerken hızlıca son parmağım sandalyeye sert bi şekilde takıldı. Ayağımın yarısı mor ve şiş 🙈 Haftasonu doğum günü yapıcaz inşallah geçer ağrısı geçmezse terlikle takılacağım artık 🤣
Oyyy yazmıştın hatırladım şimdi. Bi kere benimde oldu aylarca geçmemişti🙊

Iyi demissinn anca kiymetlendin tabi dimi
O Benim canimi yakinca bende yaktim
Agzima geleni soyledim yuzune tukurdum adamligindan utansin diye birazda olsa arı namusu kalmis ki utandi ama kiymeti kalmadi iste benim herseye olan inancimi kaybetmeme sebeb oldu artik hicbirseyin degeri kalmadi

Kız bizi rahat bırakmıyor ki mecbur yürütüyoruz ama kendi kendine yürümüyor işte istese yapar yani o sinyali veriyo ayakta duruyo kendi kendine çünkü ama neyden korkuyor anlamadım.. ayakları çıplak bırakmak iyiymiş yürüme açısından tek bildiğim bu :)
Bizimki hep ciplak ama daha tık yok 😇

Diş çıkarma ve yaz gelince birde hareketliyse oluyor kuzum. Bana ebe bu saatten sonra aynı kiloda bile olabilir zayıflarsada hareketli mi vs die bakarız dedi. Anne olunca insanın aklını binbir türlü şey kemiriyor.
Vallahi oyle ya bide hamileliktenmi bilmem zaten takintiliydim simdi iyice paronayak oldum 🫣

Evet doktorda oyle dedi kuzum ama asiri zayif ya bide uzun boylu olunca iyice belli oluyor eskiden bukadar bariz durmuyordu
Kuzu boyu kilosu kaç bizimkide bana zayıf geliyor dr baktı geçen kontrolde 82 cm 11 kilo dedi baksan iyi duruyor ama görünüşte zayıf gibi :)

O Benim canimi yakinca bende yaktim
Agzima geleni soyledim yuzune tukurdum adamligindan utansin diye birazda olsa arı namusu kalmis ki utandi ama kiymeti kalmadi iste benim herseye olan inancimi kaybetmeme sebeb oldu artik hicbirseyin degeri kalmadi
Oyle oluyo canım yaa iyi yaptınnn hakettinn utanması bile iyi çıktı baskası olsa utanmazdı geldi konustu senle

X