2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhabalar kızlar. Nasilsiniz? Ne var ne yok? Artık ayda bir bakabiliyorum resmen buraya. Bir kosusturmadir gidiyor bizde iki çocukla. Hem anaokulu hem kurslar. Göktürk 1 yaşına girdi 2 gün once❤️ bağımsız olarak 8_10 adım atıyor evin içinde ama çok dengesiz olduğu için düşmeye meyilli. Eşimle belimiz kopuyor artık 2 büklüm peşine koşmaktan. Diyeceğim o ki pespese dogurun, yaş ilerleyince zor oluyor😁😁
merhabalar bende aynıyım vallahi iki çocuk gece 11 e kadar ayaktalar yatır kalk evi topla iş güç derken bitiğiz kocada bende
bu sene bire başlayacak okul araştırma yazdırma olayı yıl sonu mezuniyet için istekler bebem bir yaşına girdi bir dk durmuyor maşallah sürekli biryere tırmanıp oturup tekrar tırmanıp duruyor yürütülmek istiyor bel gidik yakında fıtık olacağız :KK70: diye korkuyorum
ayrıca katılıyorum kesinlikle peşpeşe doğmalı yorucu ama feraha çıkıyorsun sil baştan çok zor hele yaş 37 yaşındayım ruhum 57 :KK70:

Dışarıdaydık bugün. Avm ye gittik biraz önce mama almaya. Kucağımda hareket ettirdikçe ağlıyor. Bacağına falan bir şey oldu sandım. Eşim dedi ki pişik olmasın. Eve gelene kadar zor durdu oturdukça değdikçe ağladı hep. Bi açtım azcık kaka yapmış ama nasıl pişmiş. Bugün domatesle yemek yapmıştım ondan oldu sanırım. Ama dün ve önceki günde yoğurt çorbası içti aynısı oldu akşamları kaka yapmaz kaka yaptı değişik bi kakaydı bugünkü de öyle. Yine pişik olmuştu. Neden oluyor anlamadım
kıyamam kuzuma pişik çok fena güneş de oldu hamazinc ve trosyd vermşti arkadaşda z. yağ sür dedi
vallahi çok zor

Merhabalar kızlar. Nasilsiniz? Ne var ne yok? Artık ayda bir bakabiliyorum resmen buraya. Bir kosusturmadir gidiyor bizde iki çocukla. Hem anaokulu hem kurslar. Göktürk 1 yaşına girdi 2 gün once❤️ bağımsız olarak 8_10 adım atıyor evin içinde ama çok dengesiz olduğu için düşmeye meyilli. Eşimle belimiz kopuyor artık 2 büklüm peşine koşmaktan. Diyeceğim o ki pespese dogurun, yaş ilerleyince zor oluyor😁😁
Valla bizlerde aynı işte bebiklerle uğraşıyoruz 🤭

Ahhh çalışınca napcam bilmiyorum canımm sen iyice adapte olmuşsundur. Ben eylülde başlayacağım daha🥲

Merhaba canım. Benim bebişim tutunup kalkıyor ama yürüme falan yok zaten desteksiz duramıyor da. Emeklemedi de popo üstü gidiyor azcık tembel😂 ekran ben çok nadir açıyorum super simple diye bir kanal var youtubeda daha sakin şarkılar ekrana pek bakmıyor da şarkısını dinliyor ekrana max 2 3 dk bakıyordur. Alt değiştirirken ben eline krem vs çekmecede ne bulursam döndüre döndüre verip sürekli konuşup komiklikler yaparak hızlıca hallediyorum ama zor cidden😂

Mervecim ben baya uzak kaldım konulardan ne yaşadınız bilmiyorum evi mi terketti eşin sen bakımsızsın diye mi yok artık😞😞😞 yani onun yerine hayatım ben bir iki saat bakabilirim çocuğa istersen kendine vakit ayır dese Olmaz mıymış ki. Valla eşine diyecek bir şey yok ama sen onun bu saçma konuşmaları için kendi canını sıkma bak burda bile bize neden bakımsız olduğunu açıklama gereği duymuşsun.
Biraz zorluyor iş ile birlikte annemde bu aralar isyanda ben gelir gelmez al demeye başladı hatta bazen geç gittiğim için haliyle geç çıkıyorum. Kızıyor bana 🙈

X