2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar selam. Bu aralar sabah 5,5 ta kalkıyoruz akşam 8-8,5 gibi yatırıyorum her zamanki gibi ama çok direniyor uykuya resmen çocuğumun uykusu bozuldu ☹️ ben de iptal tabi 🤦‍♀️ gözlerimi açamıyorum zar zor çalışıyorum bütün boş vaktimde de kızımla ilgilenmeye çalışıyorum. Kalanı da uyku 😴

Ayy iyi demissiniz gelmesin valla size de bulastirir, aynen bnmkk de babasinda da durmamaya basladi, cok benzesiyo bzm kizceler 😄
Aynen valllaha riski artiramayiz yani 😊
Evet canım çok benziyorlar dün gece hep ayaktaydim.memedeydi memede dalamadi oturdu saat 3 eşime dedkm ayağına alır mısın gözleri.kapali sallıyor duruyor çocuk durdukcs kiprasiyor
Sonra ben aldım ayağıma dedim sesi ver babasının sesini duydu ise ayakta devam ama.ben sallıyorsam.durmuyor 😁

Aynen yaa evde yan gelip yatıp masumlar apartmanı izlerken sabahtan beri kıpırdamadığını fark edip gitmiştim 😂😂😂😂 ayyy doğuma alıyoruz deyince ne ağlamıştım yaaa😂😂
İnsan ne kdr korkuyo o zamanlar ya, valla nasi gecti gitti hic anlamadim
Aynen valllaha riski artiramayiz yani 😊
Evet canım çok benziyorlar dün gece hep ayaktaydim.memedeydi memede dalamadi oturdu saat 3 eşime dedkm ayağına alır mısın gözleri.kapali sallıyor duruyor çocuk durdukcs kiprasiyor
Sonra ben aldım ayağıma dedim sesi ver babasının sesini duydu ise ayakta devam ama.ben sallıyorsam.durmuyor 😁
Meme var ya bizde o yuzden ayakta sallamaya durmuyolar 😅

Kızlar ben hastaneye gidiyorum nst çektirmeye. Bugün hareket etmedi Ahsen müzik falan açtım ama yok. Doktor hareketleri azalırsa hemen gel diye tembihlemişti son gittiğimde. İçime bi kurt düştü 😔

Yok kızlar ya etmedi. Tatlı da yedim karnımı da doyurdum. Müzik açtım bu aralar ona ediyordu hiç hareket olmadı. Şimdi bağladılar nst ye kalp atışı var korkma dedi ebe. Bekliyorum bakalım

Sanırım sezeryana alacaklar korkuyorum

Bi anda olunca daha da fena oldum kızlar korkum tavan şu an ağlıyorum sürekli

Kızlaaaaaar ben geldiiiiim😂

Çatır çatır doğurdum diyom bizimkilere😂 iyiyim birazdan ayrıntıları yazcam🥰

Geçen sene bugün ben :KK70: :KK70:

Ay canım kızlar nasıl teselli edip merak etmiştiniz beni 🥰 çoğunuz gittiniz 🥹

X