2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bebeler büyüdükçe buralar sessizleşiyor 😊 alerjimiz var bizim büyük ihtimalle mevsim alerjisi 1 aylık ilaç kullanıyoruz öksürük var bir hırıltıyla geliyor geçiyor havalar güzel olunca hergün çıkarıyorum dışarı vakit bulup giremiyorumda. Bu ay doğumlar başladı umarım atlamadan kutlarım yavruların hepsini iyi ki varlar 😍 zalim zaman hızlı geçiyor hergün uzaklaşıp özgürlüklerini ilan ediyorlar büyüyorlar bebelerimiz umarım herkes iyidir ❤️🤗

tabi canım yatırırken bende karanfili z.yağı sürüyorum damaklarına işte tetagil arkdaş fayda etmedi dedi
sende fayda görüyorsan alayım bide şunu doktora sordum olur dedi
arkadaşım bebesinde hiç sorun yaşamamış

Eki Görüntüle 3253266
Bu papatyalı bise sanırsam kuzum. Bn direk papatya çayı demleyip iciriom mesela. Mayıs papatyası en iyisi olurmuş ya . Teyzem sağ olsun toplayıp kurutuyo her yıl .
Bi dene bakalım fayda eder ins . Walla ne yapsak da geçmiyo zaten tam canım ya

Bu papatyalı bise sanırsam kuzum. Bn direk papatya çayı demleyip iciriom mesela. Mayıs papatyası en iyisi olurmuş ya . Teyzem sağ olsun toplayıp kurutuyo her yıl .
Bi dene bakalım fayda eder ins . Walla ne yapsak da geçmiyo zaten tam canım ya
aa papatya var kuzu demleyip versem bir kaç çay kaşığı iyi olur o zaman

YunSev YunSev cano sizin 9 ay aşısından sonra güneşin bacağı kızarıp şişmişti demi? Ahsenin de bi bacağı öyle olmuş tam aşı yapılan yer değil de biraz ilerisi kızarıp şişmiş sertleşmiş

X