2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaaaa iyi sen kurtuldun darısı benim başıma 😂😂😂 yarar yaa severler bence suyu 😍 bulantıların azaldı mı sen nasılsın
Insallah alirsin sende bukez canim. Valla bulantilar azaldi bi kac gündür daha rahatim ama dolgum düşmüştü ya o apse yapti simdide diş agrisi cekiyorum üniv hastanesine sevk etti normal dis hastanesi ordan randevu alicakti esim bu hafta icinde bide onla ugrascam simdi .. yalniz bulantilarimin azalmasi cok iyi oldu evimi dogru duzgun temizleyemiyordum ilaç kokusundan bu hafta genel bi temizlik yaptim asiri rahatlamis hissediyorum 😅

Offf bizimde 2 sesli oyuncak öylece bozuldu birini hele çok az kullanmıştık. Eşinin eli yatkınsa bi açsın baksın anlayabilir. Benimki yerini buldu ama tamir edemedi😂😂
Valla okadar para veriyoruz bide garantiye dahil olmamasi sinirimi bozuyor. Benimki anlamaz anlsada yapmaz akşam eve ölüsü geliyor resmen 🤣

Insallah alirsin sende bukez canim. Valla bulantilar azaldi bi kac gündür daha rahatim ama dolgum düşmüştü ya o apse yapti simdide diş agrisi cekiyorum üniv hastanesine sevk etti normal dis hastanesi ordan randevu alicakti esim bu hafta icinde bide onla ugrascam simdi .. yalniz bulantilarimin azalmasi cok iyi oldu evimi dogru duzgun temizleyemiyordum ilaç kokusundan bu hafta genel bi temizlik yaptim asiri rahatlamis hissediyorum 😅
İyi bari yaaaa o da geçer inşallah karanfil yağı da iyi geliyor ağrıya

X