2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kim suçlu söyleee kim umut etti bak o öyle alışmış ondan bizimki 8de kalkmaya alışmış hep acıkmıştır doyup geriye uyumadımı

10da yedirip yatırdım uyandı ama su içti geri uyudu. 7de uyan bari ee bee kızım nasıl alıştırıcam ya ben

Reactions: Jou
Vallahaa bizimki geldi 0 fatura bundan sonrasini sayıyolarmış iyi actim gene zamanında çok sıcaktahasta eder belkide ondanda oldu yani almira kuşumaaa
Ince giydir ama uzun giydir kalın pistirir onu sen bilirsin tabide
ben havalar güzel diye çok açmamıştım ama 1 kaç gündür çok soğuk arttırdım kuzu
dediğin gb çok kalın giydirmedim ama bir tık kalındı

Hee olsun nasıl uyudu mu
valla uykusu gelene kadar yordum 22,30 da memede uyudu
ablada zaten uyuyormuş ayakta sesi çıkmıyormuş
benim korkum memede uyutursam ablada uykuya dalamazdı
e bendede ayakta durmuyor diye eşim sallıyordu
karar verdim artık akşamları ben uyutacağım eşimde yorulmamış stres olmamış olur

ala ala üşütüyormuyuz çocukları bu hava değişikliklerinde anlamadım ki canım ya vallahi

Bırak uyumasın abla da yanii bakıcı yani mecbur bakacakk 1kere uyursa uyur daha uyutmasın sen gelince uyutursun tamam yanii sen yaparsın

Valla öyle doktorda dio sana bi sprizim var bizim pipimiz varmis dio dedim mükkk gönlüm kızdan yanaydi ama olsun saglikla gelsin paşam

maşallah ya
erkeğe erkek kardeş daha iyi oluyor benim oğlan hala söylenir
tabi insan her ikisini de merak ediyor ama ilerde Rabbim kız torun nasip eder belki :)

Bırak uyumasın abla da yanii bakıcı yani mecbur bakacakk 1kere uyursa uyur daha uyutmasın sen gelince uyutursun tamam yanii sen yaparsın
ya uyku saatleri biraz sorunlu mesala şimdi yatıracak 13,00 14,00 de kalkacak akşam 20,30 a kadar ben tutamam ki
ben genelde 11,00 de 15,30 da fln uyutuyorum o zaman 20,30 -21,00 arası uyuyor
her zaman bir olmuyorlar tabi
ama genelde h içi güneş 16,30-17,00 gb uyuyor bu sefer gece 22,30-23,00 e kadar bizimle oluyor
hep ilgi istiyor o yatmadan bulaşıkları bile yerleştiremiyorum babaya gitmiyor zaten

Beraber yerlestirin ben o varkende yerlestiriyorum canım benim ama güzel saatler aslında benimde 14 uyur 3 te kalksa aksam 8 de uyuyo sabaha kadar tabi su sira bozuldu gripten yana 10nakadar uyutmaya calisiyorum uykusu varken

Beraber yerlestirin ben o varkende yerlestiriyorum canım benim ama güzel saatler aslında benimde 14 uyur 3 te kalksa aksam 8 de uyuyo sabaha kadar tabi su sira bozuldu gripten yana 10nakadar uyutmaya calisiyorum uykusu varken
hep kucakta kuzu mama sandalyesinde yürüteçte durmuyor kucağımdaykende bişi yapamıyorum ki
şimdi uyutcak ya akşamda uyuyor sorun orada 16,30-17,00 de uyutulunca uyku saati ileri gidiyor ama bir yandan da onun için iyi çocuk özlüyor abiyi babayı beni bakalım bir standart olacak
oğlumda uyumazdı akşam üzeri uyuyakalırdı gece 12 e kadar bizimle olurdu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…