2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bencede bir daha gitmeyin yazık günah minnoka ya
İşte kuzu normalde ben bebek hemşiresine aldırıyorum da orası Bezmialem prof var dedi doktor gönderdi dedim biz başka yerde kan versek getirsek olmaz dediler sonradan aklıma geldi testi başka yerde yaptırsaydım keşke bu Sefer akıllandım kendi hastanemizde aldıracağım

Seninki baya üşütmüş kuzu benim ki okadar etmedi katı etti gerçi
Nasil huysuzmu
Çok şükür huysuz değil şimdi memede uyuyor koca arkadaşlarıyla beraberdi yeni geldi kızı ben aldım oğlanı o dalsın da bırakcam
Yatak odası serin ondan mı acaba
Bide ben sıcak diye ince giydirdim terledi üstü ince oluncaya kesin üşüdü 😔ama şükür huysuz değil aşırı ilgi istiyor yemek yiyemeden vallahi

• Beğen
Reactions: Jou
Çok şükür huysuz değil şimdi memede uyuyor koca arkadaşlarıyla beraberdi yeni geldi kızı ben aldım oğlanı o dalsın da bırakcam
Yatak odası serin ondan mı acaba
Bide ben sıcak diye ince giydirdim terledi üstü ince oluncaya kesin üşüdü 😔ama şükür huysuz değil aşırı ilgi istiyor yemek yiyemeden vallahi
Yaaa cano bende farkettim biliyomusun kısa kolluyla yatırdım dün sıcak tı oda battnaiyedenmi terledi daraldı bilemedim sahsen bacaklarına bile uzun giydiriyorum kisa giydiriyodum ondanda uyuyamıyor olabilir

Yaaa cano bende farkettim biliyomusun kısa kolluyla yatırdım dün sıcak tı oda battnaiyedenmi terledi daraldı bilemedim sahsen bacaklarına bile uzun giydiriyorum kisa giydiriyodum ondanda uyuyamıyor olabilir
Belkide kuzu ya havaya aldaniyoruz gece belli saatten sonra soğuk oluyor bugece serin GB bir tık kalın yatirdim
Faturamizi kesmişler doğalgaz 600 Kayme ucretsiz mis cumhurbaskanimiz ödemiş 😁

• Muhteşem
Reactions: Jou
Belkide kuzu ya havaya aldaniyoruz gece belli saatten sonra soğuk oluyor bugece serin GB bir tık kalın yatirdim
Faturamizi kesmişler doğalgaz 600 Kayme ucretsiz mis cumhurbaskanimiz ödemiş 😁
Vallahaa bizimki geldi 0 fatura bundan sonrasini sayıyolarmış iyi actim gene zamanında çok sıcaktahasta eder belkide ondanda oldu yani almira kuşumaaa
Ince giydir ama uzun giydir kalın pistirir onu sen bilirsin tabide

Cıvık kuzu bizimki bide söyle bisi var açtığımda emmis bez demekki cıvık dimi anlamıyorum da yaptığını kokmuyor zorlamıyor
Bizimki kokuyor fena ben üşüttü diyordum da kaç gün oldu geçmedi. Aynen aynen bazen bizimki de öyle emmiş gibi değişik oluyor. O cıvık. Ahsenin kide işte bazen çok cıvık bazen az 4 5 gün oldu böyle

X