2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bizimki kahve sevse kahve makinesi de aliriz,herseyi aliriz maşallah
valla bizim dyson süpürge almışlığımız var öyle diyim ki ben aşırı tutumluyumdur, kendime alacağım zaman bile kırk kere düşünürüm. ama saldım artık yaa düşünmüyorum. bu sene blender setiyle yırttık diye mutluyum sadece

Aaa ona alıştığı için. Yeğenim öyleydi ablamla yatar hala 5 yaşında alışsın yatağa geri yanına alma bence
Hadi yaaaa ama bak 12 ye kadar benle uyumuyo bazen 2 3 buluyo yatagında uyuyo oyle olsa uyumazdı dimii hanii
Bide kafası acsyip ateş gibiydi belkide dişten yana böyle yemek yemiyo hep meme

Yaaa yesunlerrr buyumuste maçamı gitmişlerr oyyy oyyy kızın nasıl uyudumu bugun benimki oglen 1bucuk saat uyudu sonra hic uyumadı ahanda sini koydum yatağına

Sorma kuzu büyüdü vallahi gözlerindeki mutluluğu görmen lazım suratında güller açıyordu yavrumun

Kızım 4 den beri ayaktaymis bugün 1.5 saat anca uyudu memede dalamıyor bir türlü ayağıma alıcam kiyameti koparacak cadi

Reactions: Jou
Hadi yaaaa ama bak 12 ye kadar benle uyumuyo bazen 2 3 buluyo yatagında uyuyo oyle olsa uyumazdı dimii hanii
Bide kafası acsyip ateş gibiydi belkide dişten yana böyle yemek yemiyo hep meme
Öyle olsa hiç uyumaz yatağında. Diş olabilir ahsenin her diş çıkarma zamanı ateşi olmaz ama kafası yanar

Reactions: Jou
Sorma kuzu büyüdü vallahi gözlerindeki mutluluğu görmen lazım suratında güller açıyordu yavrumun
Iyi iyi barii
Kızım 4 den beri ayaktaymis bugün 1.5 saat anca uyudu memede dalamıyor bir türlü ayağıma alıcam kiyameti koparacak cadi
Niye ediyorki böyle sen kimi kınadın acaba kızz senin cok fena

Yaaa yesunlerrr buyumuste maçamı gitmişlerr oyyy oyyy kızın nasıl uyudumu bugun benimki oglen 1bucuk saat uyudu sonra hic uyumadı ahanda sini koydum yatağına

Ay bugün bebelerde bişey var benimki de öyle ne uyudu ne yedi gün içinde 2 saat uyurdu bugün 1 er saat uyudu uyandı sürekli bende grip oldum fenayım bide mızmızlandı durdu sürekli ağlak ağlak ay neden anlamadım beynim yandı artık

Canlarımısıkılıyo anlamadım yaniii bak sabah sabah kargo iade etmeye gittik almiranın suratında güller açıyodu bayıldı çıktık gezdik gibi oldu yüzü kelebekler uçuşuyordu istiyolarki aksama kadar dışarda olalım

meliyke anneler gününde tabiki ben karşı tarafa almam. Eşime nolduysa airfryer almayı düşünüyor hayatta hediye almış değil annesini sevmeyen adama ne olduysa anlamış değilim. Valla bende anneme ne alcam bilmiyorum çiçek hastası saksı çiçeği alıyoruz genelde ama bakalım belki başka bir şey bulurum

Valla bide benimki geçen hafta 5 gün dışardaydı alıştı iyice kız yazık napsın onlarda sıkılıyor sürekli evde bizle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…